Bilecik Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi | Bilecik HaberBilecik Haber

7 Aralık 2022 - 10:09

Bilecik Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi

Bilecik Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi
Son Güncelleme :

04 Ekim 2022 - 14:58

5.917 okunma

Bilecik Belediyesi Eylül Ayı Belediye Meclis Toplantısı Pazartesi Oturumu, Belediye Başkan V. Melek MIZRAK SUBAŞI başkanlığında yapıldı.

7 gündem maddesinin bulunduğu mecliste imar planı ile ilgili konu İmar Komisyonu’na havale edildi.
Bilecik Belediyesi’nin yürütmüş olduğu altyapı çalışmalarına ek olarak ilk projede yer almayan Bahçelievler Mahallesi’nde bulunan bazı bölgelerin de proje kapsamına alınması ile ilgili gündem maddesi ile ilgili bir sunum gerçekleştirildi. Sunumun ardından yapılan oylama sonucunda iş artışı yapılmasına oy çokluğu ile karar verildi.

BAŞKAN V. MELEK MIZRAK SUBAŞI: BİLECİKSPOR ORTAK DEĞERİMİZ OLDUĞU İÇİN HER ZAMAN DESTEK OLMAYA HAZIRIZ!

Meclisin son gündem maddesi ise afetten zarar gören vatandaşlarımız ve Bilecikspor futbolcularının konaklama problemlerini çözmek için görüşüldü. Söz alan Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, “Bilecik’te yaşayan ve doğal afetlerden zarar gören vatandaşlarımız ve ortak değerimiz olan Bilecikspor’un barınma problemlerini çözmek için destek olmaya hazırız. Bu maddeyi de oybirliği ile geçirdiğimiz için ayrıca memnunuz.” İfadelerini kullandı.

YORUM YAP

1 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Bilecikli
2 ay önce

Bilecik sporun kalacak yeri olarak şu anki Kent konseyi nin olduğu yerde kalabilir bir değerlendirme yapılabilir orada bir sürü yer var