bilecik özel çocuk akademisi

» Bilecik Belediyesinden Açıklama

Bilecik Belediyesinden Açıklama
Yazar: Uğur Baklacı |  Eklenme Tarihi: 9 Eylül 2020 ( 3 hafta önce ) #EvdekalBilecik

Bilecik Belediyesi tarafından şehir merkezinde gerçekleştirilen yağmur suyu altyapı çalışması nedeniyle trafik ışık ve sinyalizasyonunda yapılan düzenleme hakkında kamuoyunu bilgilendirici açıklama yapıldı.

Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada çalışmalar hakkında şu bilgilere yer verildi:

Bilecik Belediyesi tarafından şehir merkezi başta olmak üzere Hürriyet ve Bahçelievler Mahallesindeki bazı noktalarda kapsamlı yağmur suyu altyapı çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. Şehir merkezi ve söz konusu diğer alanlarda gerçekleştirilen çalışmalar Belediye Başkanlığımız ve Emniyet Müdürlüğü koordinasyonunda yapılmaktadır. Çalışmaların devamı ve vatandaşlarımızın ulaşımlarını rahat yapmaları amacıyla şehir merkezindeki trafik ışıklarında geçici olarak değişiklik yapıldı. Buna göre trafik akışının yoğunluğuna göre, ‘’kırmızı ışık’’ ve ‘’sarı dikkatli geçiş’’ şeklinde değişiklik yapılmıştır.

Şehir merkezindeki çalışmalara ilişkin Karayolları İl Müdürlüğü ile ilgili protokol kapsamında çalışmalarda asfaltlama işlemi 9 Eylül tarihi itibariyle başladı. Asfaltlama için çalışma programı belirlenmiş olup, Emniyet Müdürlüğü başta olmak üzere ilgili kurumlar ile gerekli yazışma işlemleri ve alınması gereken tedbirler yerine getirilmiştir.

Belirlenen plan dahilinde sürdürülen çalışmalar kapsamında ışıklandırma ve sinyalizasyon çalışmaları için geçici düzenlemeler yapıldı. Eylül ayı sonunda bitirilmesi planlanan çalışmaların tamamlanması ile birlikte trafik ve ışık düzenlemeleri eski haline getirilecektir. Bilecik Belediyesi olarak çalışmalarımız hakkında vatandaşlarımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz. Kamuoyuna duyurulur.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

4

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Şoför

Sabahları askeriye önündeki trafik ışıklarının süresini biraz uzatın yeter. Millet kalkış yapana kadar kırmızı yanıyor tekrar

Bilecikli

Sarıda geçeriz geçmesine de, radarları ne yapcaz? Kırmızıya geçmeden patlıyor flaşı. Radarlar kaldırılmadığı sürece, bir hâlta yaramaz bu düzenleme. Ambulans geçmek için yol istiyor, diğer sürücüler ceza yeme korkusuna yol vermiyor. Bunları düzeltmelisiniz sanırım.

misafir

ÖZEL İDARE KAVŞAĞINDAKİ IŞIKLARI NORMELE ÇEVİRİN.KAZA OLACAK ORADA. KONGRENİN ORADA ZATEN ÇALIŞMA VAR ORAYI KONTROLLÜYE ÇEVİRİN.

11

Dede oglu cad nezaman asvalt olacak balkonlara çıkamıyoz