bilecik özel çocuk akademisi

» Bilecik Devlet Hastanesinde geri sayım başladı

Bilecik Devlet Hastanesinde geri sayım başladı
Yazar: Ali Osman Çelikal |  Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2020 ( 4 hafta önce ) Önemli: Maske, Mesafe ve Temizlik!

Vali Bilal Şentürk ve AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, hizmete sunulmasında son aşamaya gelinen Bilecik Devlet Hastanesinde incelemede bulundu.

Beraberinde Milletvekili Yağcı, İl Sağlık Müdürü Serkan Kadir Keskin ile Müdür Yardımcıları, Başhekim Erhan Arıkan ve yüklenici firma yetkileriyle birlikte başta poliklinikler olmak üzere tüm servisleri gezen Vali Şentürk, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

VATANDAŞIN İSTİFADESİNE SUNULACAK HALE GELDİ

Yoğun bir yapılaşma ve dayanışma sonucunda teknolojinin son imkanlarıyla donatılmış 250 yatak kapasiteli Devlet Hastanesinin vatandaşın istifadesine sunulacak hale getirildiğini ifade eden Vali Şentürk, şunları kaydetti:

İNŞAAT SÜRECİNDEN DONANIMINA KADAR..

”Taşıma ve temizleme çalışmaları devam ediyor. Çevre düzenlemeleri büyük ölçüde tamamlandı. Çok detaylı bir çalışma olduğuna biz şahidiz, yani buranın inşaat sürecinden donanıma kadar her nokta da sağlık müdürlüğümüzün koordinesinde sağlık ekibi bizzat müdahil oldu.

LOKASYONU SON DERECE ÖNEMLİ BİR NOKTADA

İnsanların istifadesine kolay sunulabilir hale getirilebilmesi noktasında gayretli çalışmalarıyla son haline geldi. Hastanenin lokasyonu son derece önemli bir noktada. İnşallah hasta olmayız, ihtiyaç duymayız ama ihtiyaç duyarsak hakikaten devletimizin sağlık alanında da en güzel hizmetlerini burada alabilecekleri bir ortam oluşmuş oldu.”

TEKNOLOJİSİ YÜKSEK

Milletvekili Yağcı da Bilecik’in uzun zamandır özlemle beklediği sağlık kuruluşuna kısa sürede kavuşulacağını belirterek, ”Şehrimiz için sadece bir bina olmanın ötesinde şunu arzu ediyoruz, teknolojisi yüksek, inşallah insan kalitesiyle hizmet sunan ekibinin de kalitesinin yüksek bir hastane olacağına canı gönülden inanıyorum. Sağlık personelimizin de gözlerinde bu heyecanı görüyoruz. Kısa sürede şehrimiz için yıllarca özlemini duyduğumuz hastaneye kavuşmanın mutluluğunu, hazzını ve gururunu hep birlikte yaşıyoruz. Yaşatanlara da canı gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?