bilecik özel çocuk akademisi

» Bilecik MTAL Teknofest Finallerinde

Bilecik MTAL Teknofest Finallerinde
Yazar: Haber228 |  Eklenme Tarihi: 14 Temmuz 2020 ( 2 ay önce ) Kan bağışı insanlık görevidir!

Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, geliştirdikleri proje ile TeknoFest’te finalde yarışmaya hak kazandı.

Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik – Elektronik Teknolojisi Alanı öğrencileri, geliştirdikleri “ARDUTÜRK Arduino Eğitim Seti” projesiyle “TEKNOFEST 2020 Eğitim Teknolojileri Yarışması” lise kategorisine başvurdu. Gönderilen projenin detay raporu incelendi ve değerlendirmeler sonucunda Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ROBOTÜRK takımı, finalde yarışmaya hak kazandı.

Proje ve Yarışma ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, proje kriterlerinin objektif bir şekilde alanında uzman akademisyenlerce incelendiği belirtilerek, şu ifadelere yer verildi:

“ÖZVERİLİ VE ÇALIŞKAN TUTUMLARIYLA..”

“Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik – Elektronik Teknolojisi Alanı öğrencileri, geliştirdikleri “ARDUTÜRK Arduino Eğitim Seti” projesiyle “TEKNOFEST 2020 Eğitim Teknolojileri Yarışması” lise kategorisine başvurmuştur. Gönderilen projenin detay raporu, ayrıntılı bir şekilde objektif kriterler üzerinden, alanında uzman akademisyenler ve ekiplerce incelenmiştir. Değerlendirmeler sonucunda Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ROBOTÜRK takımı, finalde yarışmaya hak kazanmıştır. Bu başarıda özverili ve çalışkan tutumlarıyla emeği geçen öğrencilerimizi ve her daim destek olan öğretmenlerimizi tebrik ederiz.Yarışmanın final süreci 22-27 Eylül tarihleri arasında Gaziantep’te yapılması planlanmaktadır. ROBOTÜRK takımımıza başarılar dileriz.”

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

2

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Misafir

Tebrikler. Bu okul ilimizin gururu

AOK

Mezun olduğum ve öğretmenlik yaptığım okulumu kutlarım…