Bilecik’i Mest Ettiler | Bilecik HaberBilecik Haber

30 Kasım 2022 - 10:12

Bilecik’i Mest Ettiler

Bilecik’i Mest Ettiler
Son Güncelleme :

30 Ağustos 2021 - 11:41

69 okunma

Bilecik Belediyesi ev sahipliğinde Bilecik Klasik Otomobil Kulübü organizasyonunda düzenlenen etkinlikte yurdun çeşitli illerinden gelen yaklaşık 100 klasik otomobil ile 250’yi aşkın klasik otomobil sever, Bilecik’te buluştu.

Pelitözü Gölpark’ta renkli ve güzel görüntüler ile başlayan etkinlik daha sonra klasik otomobil severlerin şehir turu yapması ile devam etti.

Belediye Başkanı Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin de etkinliğe katılarak, konukları karşıladı ve klasik Murat 124’e binerek şehir turu yaptı.

‘’İLİMİZİN TANITILMASINI SAĞLAYAN BU TÜR AKTİVİTELERİ ÖNEMSİYORUZ’’

Bütün araçları tek tek gezerek, sahipleriyle sohbet eden Başkan Şahin daha sonra aktivite hakkında bir değerlendirmede bulundu.

Gerçekleştirilen etkinlik ile Bilecik’in tanıtıldığını ve bunun için Bilecik Belediyesi olarak gerekli katkıyı verdiklerini kaydeden Başkan Şahin, şunları söyledi:

‘’Ben öncelikle birçok şehirden ilimize gelen klasik otomobil severlere hoş geldiniz diyorum ve onlara teşekkür ediyorum. Çünkü onların bu etkinliği ile ilimizin doğal ve kültürel zenginlikleri tanıtılmış oluyor. Pandeminin gölgesinde olmasına rağmen yoğun bir katılım olmuş. Bilecik Belediyesi olarak önümüzdeki yıllarda daha da kapsamlı ve güzel bir şekilde gerçekleştirmek için çalışacağız’’ ifadelerini kullandı.

KULÜP BAŞKANI VE ÜYELERDEN BAŞKAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR

Bilecik Klasik Otomobil Kulübü Başkanı Uğur Kırca ile üç gün boyunca Bilecik’te düzenlenen etkinliğin birçok açıdan şehrimize katkılar sağladığını belirterek, ‘’Kulübümüz ve üyelerimiz adına Belediye Başkanımız Semih Şahin’e çok teşekkür ediyorum. Gerçekten birçok yönden belediyemizin bizlere katkısı ve kolaylığı oldu. Amacımız, yurdumuzun dört bir köşesindeki klasik otomobil severleri Bilecik’te buluşturmaktı. Bunu da en iyi şekilde yaptığımızı düşünüyorum. Belediye Başkanımız Semih Şahin ve bütün katılan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

Belediye Başkanı Semih Şahin’in aktiviteye katılanlara belge takdim ettiği etkinlik şehir turu ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

YORUM YAP

1 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Bilecik11
1 yıl önce

İlimizin tanıtımı bu etkinlikle mi olacak? Şu şehrin onca eksiği varken bu etkinlikle şehrimizin tanıtımı olacak öyle mi? Acaba kaç tane adam bu etkinliği duymuştur da Bileciği tanımıştır? Ya biraz bi bakalım şu etrafımızdaki şehirler ne yapıyo diye . Onca eksik varken şu uğraşılan şeye bak.