BilecikSpor’da Şok Ayrılık! | Bilecik HaberBilecik Haber

30 Kasım 2022 - 23:13

BilecikSpor’da Şok Ayrılık!

BilecikSpor’da Şok Ayrılık!
Son Güncelleme :

25 Kasım 2022 - 0:23

824 okunma

19 Ocak 2022’dan bu yana Bilecikspor Başkanlığını yapan Ali Muyşin görevinden istifa etti.

Başkan Muyşin; “Her zaman olduğu gibi önümüzde ki süreçte yine Bilecik 1969 Spor Kulübünün ve yönetiminin yanında ve destekçisi olacağımın camiamız tarafından bilinmesini istiyorum” dedi.

İstifasına ilişkin yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Kasım 2021’ de Aydın Avcı başkanın istifası sonrasında yönetim kurulunda yapmış olduğumuz toplantıda Başkan seçilmiş , 19 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştirdiğimiz seçimli genel kurulumuzun teveccühü İle de bu görevini bu güne kadar devam ettirmiş olmaktan büyük onur duyuyorum.

“Namağlup tamamlayarak şampiyon oldu”

Geçirdiğimiz 1 yıllık süre içerisinde erkek futbol takımımız normal sezon ve Playoff ları namağlup tamamlayarak şampiyon oldu. Yine tarihimizde ilk defa katıldığımız kadınlar futbol 2. Ligi sezonunu da namağlup şampiyonlukla taçlandırdık. Yeni sezonda da Yapmış olduğumuz görüşmeler ve karşılıklı fedakarlıklarla büyük sorumluluk alarak Erkek futbol takımımızı yıllardır hayalini kurduğumuz BAL ligine taşıdık.

“Malum süreç nedeniyle”

Bu sezonda deplasmanlı ligde ilk kez mücadele eden takımımız , bütçesi ve imkanlarına göre oldukça başarılı maçlar çıkarıyor. Bilecikspor kulübü başkanı olarak Başarılar İle dolu olarak geçirdiğim 1 yıllık bu sürecin sonunda camiamız adına üstlendiğim bu kutsal görevi kulübümüzün bulunduğu malum süreç nedeniyle gördüğüm luzüm üzerine bırakıyorum.

“Ayrıntılı açıklamayı ise Çorlu maçı sonrası basınla paylaşacağım”

Yeni bir Başkan ile yenilenen bir yönetimle bugüne kadar taşıdığımız bayrağın daha yukarılara taşınacağına inancım tamdır . Her zaman olduğu gibi önümüzde ki süreçte yine Bilecik 1969 Spor Kulübünün ve yönetiminin yanında ve destekçisi olacağımın camiamız tarafından bilinmesini istiyorum . Bu kararım İle ilgili Ayrıntılı açıklamayı ise Çorlu maçı sonrası basınla paylaşacağım.”

YORUM YAP

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments