» Bilecik’te 34 Dükkanın İhalesi Yapıldı

Bilecik’te 34 Dükkanın İhalesi Yapıldı
Yazar: Haber228 |  Eklenme Tarihi: 9 Temmuz 2020 ( 2 ay önce ) Kızılay Her Perşembe Bilecik'te!

Mülkiyeti Bilecik Belediyesi’ne ait muhtelif iş yerleri ve Bilecik Merkez Aşağıköy Eskişehir-İstanbul yolu üzerinde bulunan Bilecik Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminalinde yer alan yazıhane ve iş yerleri, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre açık teklif usulü ile ihalesi gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Semih Şahin’in de katıldığı ihalede 34 adet iş yeri ve dükkan sahiplerini buldu.

Bilecik Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi Toplantı Salonunda yapılan ihalede İstasyon Mahallesi Gar Sokak’ta bulunan 8 adet iş yeri yanı sıra Ertuğrulgazi Mahallesi, Osmangazi Mahallesi ve Bahçelievler Mahallesindeki dükkanlar ihale edildi.

10 ADET SİMİT ARABASININ İHALESİ YAPILDI

İhale kapsamında ayrıca şehrin çeşitli noktalarında yer alacak 10 adet simit arabası, ihale ile yeni sahiplerine kavuştu.

Belediye Başkanı Semih Şahin, Belediye Başkanlığı tarafından belirlenen simit arabalarında, şehrin estetik değerine katkı sunacak ve görüntü kirliliğine neden olmayacak şekilde simit satışı yapılacağını söyledi.

Başkan Şahin ayrıca simit arabası ve simit satışında gerekli hijyen kurallarına da uyulması uyarısında bulundu.

ALİ RIZA ÖZKAY CADDESİNDEKİ OTOPARK İHALE EDİLDİ

Canlı yayın ortamında gerçekleştirilen ihalede ayrıca Ali Rıza Özkay Caddesi üzerinde yer alan yeni alışveriş merkezinin otoparkı, ihale ile yeni sahibini bulurken, Gölpark’ta yer alan 3 adet iş yerinin ihalesi de gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Semih Şahin ihale programını, vatandaşlara çalışmalarında kolaylıklar ve bol kazanç temennisini ileterek, bitirdi.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

1

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Tarık11

Sayın Başkanım bütün yerleri Mafya kuruntulara verdiniiz bunlar size para mı verecek bir düşünün burda ki halk ne iş yapacak adam parayı vermez kime vermişler ki size versin kaç yıldır otoparklar onlarıda ne verdıler sizde Telekomum yerini verdiniz bedavaya degişen bişey yok aynı tas aynı hamam