Bilecik’te Bir Yıldız Doğuyor | Bilecik HaberBilecik Haber

6 Aralık 2022 - 06:20

Bilecik’te Bir Yıldız Doğuyor

Bilecik’te Bir Yıldız Doğuyor
Son Güncelleme :

22 Şubat 2022 - 20:15

152 okunma

Bilecik’te yeniliklere imza atan ve kısa zamanda gönüllere girmeyi başaran 20 yaşındaki gencin yeni albümü yayınlandı.

Bilecik’te Rap Müzik Sanatçısı olarak faaliyetlerini sürdüren sahne adı “Serios” olan yerel sanatçımız 2020 yılının müzik alanında ilk klibini youtube paylaşım platformu üzerinden takipçileri ile buluşturarak Bilecik halkının gönlünde taht kurmayı başarmıştı. İlgi üzerine bir yeni klip daha çekerek tüm dikkatleri üzerine çekmeyi tekrardan başardı.

RAP müzik dalında genç yaşına rağmen iddialı olduğunu belirten İsmail Sezer çekilen klip sosyal medyada büyük bir ilgi uyandırdı.

RAP müziğe 6 sene önce başladı. Arkasında en büyük destekçisinin ailesi ve Stüdyo10bir adında grubu olduğunu belirten Bilecikli rapçi, amatör kayıt alarak başladığı RAP müzik kariyerini çektiği profesyonel klip ile sürdürüyor.

RAP müzik kategorisinde çok daha iyi yerlere gelip Bilecik’in’ın adını ve güzel ambiyansını kliplerinde göstermeye devam edeceğini söyleyen Sezer’e Haber228 ailesi olarak kariyerinde başarılar dileriz.

YORUM YAP

4 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Maalesef
9 ay önce

Yemin ediyorum bir rap dinleyicisi olarak çok isterdim ki başarılı bir proje olsun ama maalesef kulaklarım kanadı. Altyapıyı geçtim zaten dandik para yoktur da abicim ses de fena sözler desen facia. Neyse hevesini alsın belki zamanla büyür

Bir öğretmen
20 gün önce
Şu kullanıcıya cevap verdi:  Maalesef

Siz dinlemeyin biz beğendik.

Selam bebek çakal ben
9 ay önce

Gittim fotoğrafçıya otur dedi gülümse gülümseyemem dedim

Söğütlü
9 ay önce

Bilecik’te bir yıldız var zaten Söğüt’ten Çağlar infaz 👍