bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» Bilecik’te Ehliyetsiz Motosiklet Sürücüsüne Ceza Yağdı

Bilecik’te Ehliyetsiz Motosiklet Sürücüsüne Ceza Yağdı
Yazar: Uğur Baklacı |  Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2020 ( 3 hafta önce ) İlik ver, umut ol!

Bilecik’te trafik kurallarına uygun kullanmayan ve plakayı okunmayacak şekilde kapatan 15 yaşındaki ehliyetsiz motosiklet sürücüsüne ceza yağdı.

Alınan bilgiye göre, Polat İ.D.  yönetimindeki 11 AJ 655 plaklı motosiklet Kongre Merkezi önündeki kırmızı ışıklarda beklemeden geçerek Bilecik Merkezden sanayi rampası istikametine doğru ilerledi. Polis ekiplerinin gözünden kaçmayan motosiklet Hürriyet Mahallesinde bir akaryakıt istasyonunda yakalandı.

“Kırmızı ışık kurallarına uymamak”, “Farklı okunması veya okunamamasını sağlayacak şekilde tescil plakasında değişiklik yapma” ve “Sürücü belgesi olmadan motorlu araç kullanmak”tan 3 ayrı maddede işlem yapılan sürücüye toplamda 3 bin 266 TL para cezası uygulandı.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

3

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bilecikli

Bıktık bu motosikletlerden…gece evimizde uyutmuyorlar.
polislerimizin eline sağlık.bunlara hapis cezası verilmesi lazım

Motorcu

Öncelikle ülkemizdeki tacizci ve tecavüzcülere hapis cezası verilirse biz bütün motorcular olarak ceza yatarız sen 15 yaşında sadece ehliyetsiz motor kullandı diye arkadaşıma böyle laf kullanacaksan o senin ayıbındır o çocuk ceza yediyse öder devletine karşı çıkmaz anlamışsanız ne mutlu size iyi günler.

Bilecik motorcusu

Sizde arabaları adam gibi süründe motorlar sonra gelir