bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» Bilecik’te genç kıza sözlü ve fiziki tacizde bulunan “sapık” tutuklandı!

Bilecik’te genç kıza sözlü ve fiziki tacizde bulunan “sapık” tutuklandı!
Yazar: Haber228 |  Eklenme Tarihi: 18 Eylül 2017 ( 3 sene önce ) #Koronavirüsünşakasıyok

Bilecik’te genç kıza tacizde bulunan “sapık” çıkartıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

Edinilen bilgiye göre, geçtiğimiz günlerde İsmetpaşa Mahallesi Mustafa Kemal Bey Sokak’ta gece saat 23:30 sularında evine giden 26 yaşındaki genç kız, M.K. isimli şüphelinin fiziki ve sözlü tacizine uğradı.

 

Bir yandan bağırarak yardım isteyen, diğer yandan kendini savunmak isteyen genç kız, yere düşerek vücudunun çeşitli yerinden yaralanırken, genç kızın ihbarı üzerine harekete geçen İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, gerçekleştirdikleri çalışma ile şüpheliyi kısa sürede yakaladı.

 

Gözaltına alınan M.K., Bilecik Adliyesine getirilerek nöbetçi savcının tutuklama talebiyle çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

“KARANLIK SOKAK”

Diğer yandan olayın gerçekleştiği İsmetpaşa Mahallesi Mustafa Kemal Bey Sokak’ta OEDAŞ’ın aydınlatma direklerinin yetersiz olduğu ve sokağın karanlık olduğu iddia edilirken, tacizcinin de bu durumdan yararlandığı tahmin ediliyor.

 

NOT: Tacize uğrayan genç kızımızın rencide olmaması adına Ad ve Soyadını yayınlamıyoruz.

 

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

2

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Asd

O o.. nun adını soyadını yazında topluca rencide edelim. Kınayalım

misafir

Kızımızın rencide olmaması için ad ve soyad yazılmamış güzel. Peki M.K. kim şüpheli diyorsunuz. Demekki oda tam suçlu değil sadece şüpheli. M.K. nereli nedir ne değildir. Bence bunları teşhir etmek lazım…