bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» Bilecik’te Kadın İstihdamına Büyük Katkı

Bilecik’te Kadın İstihdamına Büyük Katkı
Yazar: Uğur Baklacı |  Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2020 ( 4 hafta önce ) Kızılay Her Perşembe Bilecik'te!

Belediye Başkanı Semih Şahin ve Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı, ile birlikte İsmetpaşa Mahallesi Mahalle Konağı’nda yer alan dikiş kursuna katılan kadınları ziyaret eden Başkan Şahin, amaçlarının kadınlarımızın daha çok sosyal hayata katılmalarını sağlamak olduğunu söyledi.

Ziyaretinde, mahalle sakinlerinin talep ve görüşlerini dinleyen Başkan Şahin, kurslar kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bilecik Belediyesinin başta çocuklar ve kadınlar olmak üzere hazırlanan bütün çalışmalara her zaman katkı vermeye hazır olduğunu belirten Başkan Şahin, Bilecik Belediyesi olarak bu anlamda yeni çalışmalar gerçekleştirmeye çalıştıklarını kaydetti.

Başkan Şahin, Bilecik Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde gerçekleştirilen kurs ve eğitimlerin önemine değinerek, amaçlarının kadınların sosyal hayata daha çok dahil olmalarını sağlamak olduğunu vurguladı.

Geçtiğimiz hafta Beşiktaş Mahallesindeki kadınları ziyaret ettiğini hatırlatan Başkan Şahin, gerçekleştirilen faaliyetin kadın istihdamına büyük katkısı olduğunu sözlerine ekledi.

Mahalle sakinleri de Başkan Şahin ve Başkan Yardımcısı Subaşı’na, ziyaretleri ve katkıları dolayısıyla teşekkür etti.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

1

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Haydar

Dostlar alışverişte görsün tripleri.