Bilecik’te kaldırıma park, vatandaşı canından bezdirdi | Bilecik HaberBilecik Haber

30 Kasım 2022 - 23:42

Bilecik’te kaldırıma park, vatandaşı canından bezdirdi

Bilecik’te kaldırıma park, vatandaşı canından bezdirdi
Son Güncelleme :

27 Eylül 2022 - 10:04

12.756 okunma

Bilecik’te günden güne sarmal olmaya devam eden otopark kaynaklı park sorunu ve araç sahiplerinin duyarsızlığı vatandaşı canından bezdirdi.

Son yıllarda Bilecik’te yapılan çok katlı binalarda otopark olmaması sebebiyle, araçlarını park edecek yer bulamayan bazı duyarsız vatandaşların, araçlarını yaya kaldırımlarına park ettikleri görülüyor.

Bu durumdan rahatsız olan ve duyarsız kalmayan vatandaşlar, Whatsapp ihbar hattımıza ilettikleri görüntülerle gerek yetkililere, gerekse de duyarsız vatandaşlara çağrıda bulunuyorlar.

“insanlar ezilme tehlikesi yaşıyorlar”

Son olarak Whatsapp ihbar hattımıza fotoğraf gönderen duyarlı bir takipçimiz, “Hürriyet mahallesindeki yaya kaldırımın hali, insanlar ezilme tehlikesi yaşıyorlar bir tane trafik polisi yok etrafta” ifadelerine yer verdi.

YORUM YAP

6 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
misafir
2 ay önce

BİLECİK MERKEZ VAKIFBANK ARKA SOKAKLARI HERKES KAPISININ ÖNÜNE KİMSE PARK ETMESİN DİYE BİR ŞEYLER KOYUYOR.
YAYA GEÇİTLERİNDE IŞIKLAR ÇALIŞIRKEN BİLE İNSANLAR YOLA ATLIYOR TRAFİKÇİLER SADECE BAKIYOR.

Gerçekci
2 ay önce

Balık baştan kokar derler ya Gidinde Ertuğrulgazi mahallesindeki karakolun önündeki kaldırımı görün Hergün üç dört araç garanti ve bu kişiler emniyet teşkilatında görevli kişiler Daha ne diyelim

Olmaz olsun
2 ay önce

Plakalarini niye gizliyorsunuz anlam veremedik plakaları net görünsün kü utansınlar tabiki utanmalari varsa insan olan bunu insana yapmaz bu arada bilecik te trafik polislerinin olmadığı ve kurallara uyulmadığı pazartesileri kurulan kapali pazar etrafında ve üst taraflarinda görüldüğü gibi hali içler acisi Avrupa bizi kıskanıyor olmali

visitoreleven
2 ay önce

Enflasyon düşer,dolar düşer ama Bilecik’in trafik sorunu bitmez. Bu kadar duyarsız bu kadar acemi şöförler olduğu sürece bu haberleri çok okuyacağız.

YILDIRIM
2 ay önce

kamyon,otobüs,tır ,iş makinalarıda şehir içlerinde mahallearalarında park halin de adamın şirketi var 10 küsur aracı var mahalle aralarında park halinde açil çözüm lazım

Onur Baran Ekici
1 ay önce

Ben şahsen belediye ve trafiğe verdiğim dilekçelerden ve sözlü başvurulardan cevap alamadım. Kısaca cevap hep şu oldu : yol çalışmalarımız devam ediyorr 🙂 beledıye imardaki planlamaları yapan arkadaşlar kör sanırım.