bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» Bir Çoğumuzun İsmini Yeni Duyduğu Ağan Yediuyduru Bilecik’te Görüldü

Bir Çoğumuzun İsmini Yeni Duyduğu Ağan Yediuyduru Bilecik’te Görüldü
Yazar: Haber228 |  Eklenme Tarihi: 8 Temmuz 2020 ( 4 ay önce ) #Koronavirüsünşakasıyok

Bilecik Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Pazaryeri ilçesi Kınık Köyü’nde bir vatandaşın bulduğu ağaç yediuyuru, tedavi ve incelemeleri sonrasında doğal ortamına kavuşturulmak üzere Doğa Koruma Şube Müdürlüğü görevlilerine teslim edildi.

Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde tedavi ve gerekli incelemeleri yapılan ağaç yediuyuru, doğal ortamına kavuştu.

Bilecik’in Pazaryeri ilçesine bağlı Kınık Köyü’nde bir vatandaşın haber vermesi üzerine olay yerine giden Bilecik Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, Bilecik’te ilk kez görülen ve insanlara zarar vermeyen canlı türü ile karşılaştı.

Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde tedavi ve gerekli incelemeleri yapıldıktan sonra doğal yaşam koşullarında hayatını sürdürmesi için Doğa Koruma Şube Müdürlüğüne teslim edildi.

Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların bu tür durumlar ile karşılaşmaları halinde canlılara zarar vermeden haber vermeleri uyarısında bulundu.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

1

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
İsmail doğan

Osmaneli oğulpaşa köyü ne de var genellikle gece görünüyor