» BOZÜYÜK’ÜN MİNİKLERİ ANKARA’YA UĞURLANDI

Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü’nün minik voleybolcuları Ankara’da Eczacıbaşı midi takım ile oynanacak olan müsabakaya katılmak üzere Ankara’ya hareket etti.

Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü midi kızlar B takımı, Metristepe Kültür Merkezi’nden müsabakanın düzenleneceği Ankara’ya uğurlandı. Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu ve veliler minik voleybolcuları uğurlayanlar arasında yer aldı. Müsabaka öncesi minik voleybolcuların aileleriyle bir araya gelen Şahinoğlu ve yetkililer müsabaka hakkında velilere bilgiler verdi.

Müsabakaya katılmaktan dolayı büyük mutluluk içerisinde olduklarını söyleyen Şahinoğlu, Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü bünyesindeki futbol okullarında eğitim gören minik voleybolcuların Bozüyük’ü en güzel şekilde temsil edeceğini belirtti.

Bu tür etkinliklerin küçük yaştaki çocukların spora eğilimlerinin artmasında çok büyük etkisi olduğunu belirten Şahinoğlu, “Çocuklarımız hem başkentimiz Ankara’yı görme fırsatı bulacak hem de burada gördükleri eğitimi sergilemeleri açısından voleybol müsabakasında yer alacaklar.” diye konuştu.

0 0 Oy
Yazıyı Değerlendirirmisiniz?
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster