Anketimiz sonuçlandı Anketimiz sonuçlandı Bilecik'in En Büyük Sorunu Nedir?

» “Bu Ne Perhiz, Bu Ne Lahana Turşusu”

“Bu Ne Perhiz, Bu Ne Lahana Turşusu”
Yazar: Haber228 |  Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2020 ( 2 ay önce ) Kızılay Her Perşembe Bilecik'te!

Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin tarafından belediye başkan yardımcılığı görevine getirilen akabinde görevden alınarak İmar ve Şehircilik Müdürlüğü görevine geri atanan Muharrem Dumansızoğlu’nun, Başkan Şahin tarafından tekrar başkan yardımcılığı görevine atandığı öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre, Dumansızoğlu’nun yanında belediyede bazı görev değişiklikleri yapıldığı ve yine Başkan Şahin tarafından Fen işleri müdürlüğü görevinden alınan Bener Yanar’ın da tekrar aynı göreve getirildiği öğrenildi.

KAFALARDA SORU İŞARETİ YARATTI

2019 yerel seçimlerinin ardından göreve gelen Belediye Başkanı Semih Şahin, İl Özel İdaresinde çalışan Muharrem Dumansızoğlu’nu belediyeye almış, başkan yardımcılığı görevi vermiş ve yaklaşık bir yıl bu görevi yaptıktan sonra Başkan Yardımcısı Recep Kırca ile görevden alınmış ve Bilecik kamuoyunda Başkan Şahin’in kendi atadığı başkan yardımcılarını görevden alması kafalarda soru işareti yaratmıştı.

DİKKATLERDEN KAÇMADI

Diğer yandan, Başkan Yardımcısı Dumansızoğlu ve Fen İşleri Müdürü Bener Yanan ile birlikte görevden alınan eski başkan yardımcısı Recep Gırca’nın ise Dumansızoğlu ve Yanan ile birlikte göreve iade edilmediği de dikkatlerden kaçmadı.

“BU NE PERHİZ, BU NE LAHANA TURŞUSU”

Öte yandan, Başkan Şahin’in ekibinde görevden alıp tekrar göreve iade ettiği bu isimler ve özellikle Muharrem Dumansızoğlu ile ilgili vatandaşlar “Bu Ne Perhiz Bu Ne Lahana Turşusu” yorumlarında bulundu.

 

İLGİLİ HABERLER:

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

12

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
baba hakkı

belki bir gizlisini biliyordur mecbur olamazmı

Tarık11

Aynen ihalelerde nasıl sahte işlere para aklama işlerine muharemide soktular ama muharrem unutma sıra sana da gelecek İstanbul dan gelen mutahite ihale düşmedi diye baskan yardımcılıgından aldı şimdi yine yola devam Muharremi kullanıyorlar kendiside bunu biliyor

bilecikli

gerçekten hayret verici bir olay

nazim

Ne garip değilmi .

bosmanelili

hayat bazıları böyle yanar döner

ahmet

süperrrrr puahhha

kabakalem

gerçektende bu ne perhis bu ne lahana turşusu üstte yazıda bener bey göreve geri döndü diyorsun aşağıda yazıda geri dönmediği gözlerden kaçmadı diyorsun sen önce haber yapmayı öğren

Turşucu

Bu turşudan herkez anmaz onun için karışmayın

Turşucu

Turşudan herkez anlamaz nasıl …….
Ne hoşaftan anlamaz derler ya onun için karışmayın

Akkurt

Geçmiş dönemde olduğu gibi ihalerden AUDİ 6 alamadılar veya başka rüşvetler işleri olmadığından bu yapılan değişiktir

Zıpkın

Chp varsa bir fırıldak vardır.