Çalmadık Kapı Bırakmadılar | Bilecik HaberBilecik Haber

30 Kasım 2022 - 11:47

Çalmadık Kapı Bırakmadılar

Çalmadık Kapı Bırakmadılar
Son Güncelleme :

29 Mart 2021 - 12:14

46 okunma

Bilecik Belediyesinin 180 çalışanı kentte her kapıyı çalarak 12 bin 190 vatandaşla anket yaptı, 22 bin bülten ile 110 bin tane de maske dağıttı.

Bilecik Belediyesinin 31 Mart 2019’dan bugüne kadarki çalışmalarının anlatıldığı “730 Gün 1 Şehir” başlığını taşıyan 22 bin bülten tüm kentte dağıtıldı. Kapağında “Semih Şahin Sunar”, “Bilecik’te Güzel Belediyeciliğin 2 Yılı” mottosunu taşıyan bültenler, 12 mahalledeki her konuta ulaştı. Belediye Başkanı Semih Şahin, tüm başkan yardımcıları ile tüm birim müdürlerinin katıldığı dağıtım sırasında vatandaşlara yönelik kısa bir memnuniyet anketi de yapılarak, belediyeden beklentileri soruldu. 12 bin 190 memnuniyet anketinin yapıldığı çalışmada 22 bin bülten, 110 bin maske dağıtıldı.

“Gayretleri ve özverili çalışmaları dolayısıyla teşekkür ederim”

Sahada çalışmaya katılan Başkan Şahin, “Vatandaşlarımızla sohbet etmek, isteklerini dinlemek ve varsa sorunlarına kısa sürede çözüm bulmak için iyi bir fırsat” olarak gördüğünü söyledi. Bu çalışmaya sahip çıktıkları için halka ve belediye personeline teşekkür eden Şahin, “Bu iki yıl içinde desteklerini ve katılımlarını esirgemeyen, bugünkü çalışmamız sırasında da değerli fikirleriyle katkılarını sürdüren vatandaşlarımıza ve iki yıldır birlikte yürüdüğümüz bütün arkadaşlarıma, gayretleri ve özverili çalışmaları dolayısıyla teşekkür ederim” dedi.

 

Bilecik’in 12 mahallesinde, her sokağa, her eve giden 180 belediye çalışanının her kapıyı çaldığı dağıtım, pandemi koşullarını gözeterek yapıldı.

Ziyaretlerde vatandaşların istekleri kapıdan selamlaşarak alınırken, bülten ve maske hediyeleri hijyen kuralları gözetilerek verildi.

           

YORUM YAP

9 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Yolcu
1 yıl önce

Çöpleri toplatsınlar yeter.

misafir
1 yıl önce

güleyim mi ağlayayım mı bilemedim, pandemi var salgın var akp niye kongre yaptı diye sağlı sollu vurmaya çalışan adamlar, sokağa çıkma yasağının olduğu gün (pazar günü gözlerimle gördüm, kapıma da geldiler), 180 çalışanı zorla otobüslere doldurup, mahalle mahalle kapı kapı gezdirip virüsü bir çalışandan diğerine, bir evden ötekine taşıdı öylemi, 12 bin kişi hem de, tekrar söylüyorum sokağa çıkma yasağının olduğu gün hem de, hani olurda diğer günlerde vatandaş evinde olmaz virüsü bulaştıramam, garanti evde olduğu gün yapayım dercesine, süper ya :)))))))

misafirr
1 yıl önce
Şu kullanıcıya cevap verdi:  misafir

ne zorlaması be herkes kendi isteğiyle gitti herkes çok memlundu bizzat bende severek yaptığım bir işte sizin nereden gördüğünüze bağlı birazdaa

Bilecikli
1 yıl önce
Şu kullanıcıya cevap verdi:  misafirr

Güldürmeyin adamı. Gitmeyenlere pazartesi hesabını soracaz. Gelenlere de seçim çalışmalarına da bekleriz diyenleri kimse unutmaz. Çarşamba günü gelmeyenlerin tek tek 15 dk arayla makama çağırışıp hesap sorulması da cabası.

Bilecik
1 yıl önce

Gazete basım yeri neden İstanbul acaba? Yerelde baskı yaptırılacak yer kalmadı mı?

Ali
1 yıl önce

Bozulan kaldırımları bile tamir edemiyorsunuz

bembirim
1 yıl önce

hani zorladığınız memurlarında fotosunu koysaydınız.

Bilecikli
1 yıl önce

Gelmeyen personeli çarşamba günü makama tek tek sorguya çağırıldığını da yazın.

Misafir
1 yıl önce

Yoo bizim kapıya gelmediler. Gelsin o semih muhtar da tacizci dediği öğretmenlerle bir görüşsün bakalım. Hangi yüzle çalacak kapıyı.