» CAMİ İNŞAATINDA İNCELEME

Belediye Başkanı Semih Şahin, Bahçelievler Mahallesi’nde yapımına başlanan Yunus Emre Cami inşaatında incelemelerde bulundu.

Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses ile birlikte incelemelerde bulunan Başkan Şahin, Yunus Emre Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mehmet Yavuz’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bilecik Belediyesi olarak  temeli atılmış olan cami inşaatına imkanları ölçüsünde katkı vereceklerini kaydeden Başkan Şahin, ‘’Çalışmalarımız kapsamında mahallelerimizi gezerek, muhtarlarımız ve mahalle sakinlerinin talep ve görüşlerini almaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz ay temeli atılan Yunus Emre Camisi inşaatına bizler de Bilecik Belediyesi olarak üst kat betonu ve işçiliği ile ahşap malzemesi anlamında gerekli katkıyı vererek, bu güzel çalışmada yer almaya çalışacağız’’ ifadelerini kullandı.

Yunus Emre Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mehmet Yavuz da Başkan Şahin ve Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses’e ziyaretleri ve katkıları dolayısıyla teşekkür etti.

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster

başkan ne kadar saygısız bir insan
ya eli belinde ya cebinde
kibir abidesi herhalde

sayın bilecikli beyfendi o kişi hakkında bu kanıya nasıl vardınız şahsıyla gidip bizzat tanıştınmı hayır peki siz bu demekle o kişinin kulluk hakkına giriyormusunuz evet insanlar hakkında bu kadar ön yargılı olabiliyoırsanız ilk önce siz kendinizle aynada tanışın sonra başkasının hakkında konuşun ama öncelikle siz ve sizin gibi düşünenlerin şapkalarını alıp önlerine koyup düşünmesi lazım sevgiler saygılar dileğiyle

2
0
Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz?x
()
x