bilecik özel çocuk akademisi

» CAN SUYU’NDA İLK ÖDEMELER 15 EYLÜL’DE

CAN SUYU’NDA İLK ÖDEMELER 15 EYLÜL’DE
Yazar: Ali Osman Çelikal |  Eklenme Tarihi: 2 Eylül 2020 ( 3 hafta önce ) İlik ver, umut ol!

Bozüyük Belediye Başkanlığının en önemli sosyal projelerinden biri olan Can Suyu Projesinde ihtiyaç sahiplerine yapılacak ilk ödemelerin Eylül Ayı’nın 15’inde yapılması için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Fındık Başkanlığında toplanan komisyonda başvuru sırasına göre yapılan değerlendirmeler sonucunda hak edenlere  Can Suyu kartları Eylül ayının 15’de teslim edilecek. 250 TL’lik aylık ödemelerin yapılacağı sosyal projede başvuruda bulunan vatandaşların durumları başvuru sırasına göre komisyonda değerlendirilecek ve kartları önümüzdeki süreçte teslim edilecek.

Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu tarafından müjdelenen bu projenin hayata geçmesi ile yardıma muhtaç ailelere biraz olsun faydalı olabilmek hedeflenirken, Can Suyu Projesine başvuru yapan vatandaşlara gerekli bilgilendirme iletişim numaraları üzerinden yapılacak.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

3

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
cabir saglam

Evet imrenmemek elde deil meclis uyelerini hice saymayan hem fikir olup ortak projeler sunan benligi olmayan belediye baskani tebrik ediyorum ornek olmak guzel..

Misafir

Bozüyük suyu neredeyse bedava verecek, Bilecik belediyesi ise 40-50 tl gelen su faturaları artık 130-140 tl gelmeye başladı, her şey güzel olacak dediğiniz bu muydu.!!!

Numan

Gecirdikce geçiren bir Bilecik belediyesi herşey çok güzel olacak bence bu kafa ayık değilken söylenmiş bir söz …