» Dodurga Belediyesi Suya %50 İndirim Yaptı (DARISI BİLECİK’İN BAŞINA)

Bilecik’in Bozüyük ilçesine bağlı Dodurga Belediyesi, corona virüsü salgınına karşı tedbir amacıyla Dodurga’da evlerde ve konutlarda kullanılan su ücretlerine yüzde 50 indirim yapılacağını açıkladı.

Dodurga Belediyesi, Çin’in Wuhan kentinden tüm dünyaya yayılan ve Türkiye’ye de ulaşan corona virüsüne (Covid-19) karşı tedbirlerini artırmaya devam ediyor.

Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna, corona virüsü tedbirlerinin arttırılması amacıyla evlerde ve konutlarda kullanılan su ücretlerine yüzde 50 indirim yapılacağını açıkladı.

Başkan Tuna; Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında %50 indirime gideceğini belirterek; Koronavirüs (Covid-19) tedbirlerin arttırılması amacıyla içme sularında %50 indirim yapılmıştır. (Nisan, Mayıs, Haziran) Bugüne kadar çok şükür beldemizde olumsuz bir olay çıkmamıştır. Resmi açıklamalar dışında çıkan haberlere itimat etmeyiniz. Aldığımız tedbir kadar güçlüyüz. EVDE KAL DODURGA” ifadelerine yer verdi.

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bilecik merkez

Bizde de 20 tl olan su faturası 65 tl olarak süpriz gibi vergiler geliyor

Aaaaaaa

Darisi bilecik belediyesine diycem de simdi semih sahin agzini acarsa %50 zam yapar

MEHMET DOĞU

Korona virüsünden sonra temizlik için çok su kullanmaya başladık. En azından virüs tehdidi ortadan kalkincaya kadar indirim yapamaz mı Belediye Başkanımız? Bu duyarlılığı Bilecik halkı için bekliyoruz. Saygılarımla…