» DOSTLUK KAZANDI

3 Aralık Dünya Engelliler Farkındalık Günü ve haftası etkinlikleri kapsamında “Engelsiz Futbol Dostluk Karşılaşması” düzenlendi.

Bozüyük Kent Konseyi önderliğinde gerçekleştirilen etkinlikte Engelsiz Futbol Takımı ile Bilecikspor yöneticilerinden oluşan takım karşı karşıya geldi. Köprülü Halı Sahada gerçekleşen etkinlik renkli görüntülere sahne olurken, halı saha heyecanlı ve kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. Centilmenliğin ön planda olduğu karşılaşmanın sonunda ise yine kazanan dostluk oldu. Karşılaşmanın sonunda protokol üyeleri tarafından etkinliğe katılan sporculara madalya ve kupaları takdim edildi. Kupa töreninde konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu; “Bu gün sahada engel yoktu. Tek engel bazı şutların gol olmasını engelleyen direkler oldu. Ayrıca engelleri aşarak buraya gelen Bilecikspor’a , başkan ve yönetici dostlarımıza çok teşekkür ederiz.” dedi.

Bu anlamlı etkinliğe Bozüyük Belediye Başkan Yardımcı Ali Şahinoğlu, Kent Konsey Başkanı Nurettin Oydu, Bilecikspor Kulübü Başkanı Aydın Avcı, Engelliler Dernek Başkanı İsmail Çelik, CHP ilçe Başkanı İhsan Esel, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş ile sporcuların aileleri katıldı.