» “Dumansız Hava Sahası” oluşturuldu

“Dumansız Hava Sahası” oluşturuldu
Yazar: Uğur Baklacı |  Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2020 ( 4 hafta önce ) Kan bağışı insanlık görevidir!

Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu toplantısında kamu binalarının çevrelerinde sigara içme alanlarının belirlenmesi ve dumansız hava sahalarının oluşturulması konusunda çalışma yapılması kararı alındı.

Proje Geliştirme ve Eğitim Birimi koordinatörlüğünde Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü Atölye Amirliği işbirliğiyle gerçekleştirilen çalışmada Bilecik Belediyesi Başkanlık Binası, Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi, Bien Seramik Bilgi Evi, Yaşayan Şehir Müzesi, Otogar ve diğer belediye tesislerinin çevresinde ‘’Dumansız Hava Sahası’’ oluşturuldu.

Yapılan çalışmayla; sigaranın insan sağlığı ve ekonomiye verdiği zararlarının öğrenilmesi konularında farkındalık ve bilinç oluşturularak kamu binalarının çevresinde sigara içilmesinin önlenmesi amaçlanıyor.

Sigara içmeme alanlarının belirlenmesi çalışmaları, ilimizdeki bütün kurum, kuruluş ve bina önlerinde gerçekleştirilecek.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

2

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Nazmi ÜNVER

Yazık almış bir yer atık eline uyduruk birimler kurmuşsunuz hiç biri de bir işe yaramıyor PERSONEL den başka bir Şey yok yoldan geceni işe almıssın bunun hesabını bir gün vereceksin

Nazmi ÜNVER

Uydurun bişeyler zaman gecsin yazın çizin 2 seneniz kaldı…