bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» Ek Hizmet Binasına Yeni Bir Mescit Kazandırıldı

Ek Hizmet Binasına Yeni Bir Mescit Kazandırıldı
Yazar: Uğur Baklacı |  Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2020 ( 7 gün önce ) #EvdekalBilecik

Bilecik Belediyesi tarafından yapılan düzenleme sonrası belediye ek hizmet binasına yeni bir mescit kazandırıldı.

Yeni yerindeki mescidin açılışını Belediye Başkanı Semih Şahin yaptı. Açılışa Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ parti üyeleri, muhtarlar, belediye personeli ve vatandaşlar katıldı.

Dualar eşliğinde gerçekleştirilen açılışın ardından Başkan Şahin, “Belediye çalışanlarının, El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü personelinin ve vatandaşlarımızın daha temiz, ferah ve rahat bir ortamda ibadetlerini gerçekleştirebilmeleri için ek hizmet binamızda yeni bir mescit inşa ettik. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Mescidimizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

8

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Misafir

Ağabeyi imamoğlu gibi eller arkada. Eko muhtar da Fatih Sultan Mehmet Han’ın mezarında böyleydi. Mescit adabını bir kenara bırakın illa ki bir saygısızlık yapılacak. Tekme atmamış bari eko muhtar gibi

Akkurt

Ne yapacaktı esas duruştamı diracaktı

Misafir

Sen de haklısın akkurt esas duruşta duracak hali yok. Sonuçta orası bir mescit ne gerek var ki. Eller arkada Fatih Sultan Mehmet Han mezarı ziyaret eden bir partiden esas duruşta durması beklenemez. Diyorum ya ahır yapmadığına şükredelim. Chp nin geçmişi bu konuda çok kabarıktır. Haydi hep beraber eller arkaya türbe ziyaretine gidin. Size yakışan budur.

Motorcii

Misafir kardeşim herşeye bir bahane bulmayin Allah’tan korkun. Korkmuyorsunuz bari kuldan utanın. Hepimiz bu dünyada misafiriz !

Misafir

Muhalefet olmayı sizden öğreniyoruz ne yapalım. Her şeye bahane değil olanı söylüyorum. Bu güzel sözlerini semih muhtara da soyle. Dünya fani kibiri bıraksın.

Nazmi

Sasirtici

Vatandaş

Mescit kaldırıldı diye bas bağıranlar nerede demekki zamanı gelince açılacak park da açılacak

Misafir

Mescidi açtı şimdi sıra mescide giden belediye çalışanlarını fişleyip en yakin zamanda kapinin önüne koymakta.Chp sever fişleme yapmayı. Tarihi bununla doludur.