» ESNAF İLE ÇAY VE SOHBET

Belediye Başkanı Semih Şahin, normalleşme süreci ile birlikte yeniden açılan kahvehane esnafını ziyaret ederek, sohbet etti.

Beraberinde Danışman Selçuk Erdağı, Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses ile birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Şahin, talep ve görüşleri dinledi.

Esnafa hayırlı işler temennisini ileten Başkan Şahin, ‘’1 Haziran itibariyle başlayan normalleşme süreci ile birlikte birçok iş yeri, vatandaşlarımıza hizmet etmek üzere faaliyetlerine başladı. Bizler de esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek, talep ve görüşlerini dinledik. Bizleri masalarına konuk ederek ağırlayan hemşehrilerimize teşekkürlerimi sunuyor, herkese sağlıklı günler diliyorum. Normalleşme süreci ile çalışmalarına başlayan esnafımıza hayırlı kazançlar diliyorum’’ dedi.

Esnaf ve vatandaşlar da Başkan Şahin ve beraberindeki konuklarına teşekkür etti.

0 0 Oy
Yazıyı Değerlendirirmisiniz?
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
ali veli
1 ay önce

Sayın Belediye başkanı ve yardımcısı şu şahıs artık belediye den gönderin Bilecik belediyesinde bulunan bir HIRSIZ milleten para almadan iş yapmayan ve belediyenin bütün işlerini eline almış başkan ses çıkarmıyor buna ortaktır .İstanbul da ki iflas etmiş işi bitmiş insanları getirdiniz ve de Ahmet Gürses başkan sen bunlar gezme bence bu şahsın Selçuk Erdağlının ne Resmi görevi var ki başkanla her yerde görünüyor resmen analiz yapıyor kim de nerede para var diye