bilecik özel çocuk akademisi

» Etek

Etek
Yazar: Haber228 |  Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2020 ( 3 ay önce ) #EvdekalBilecik

Her kombine uyum sağlayan etek modelleri sıra dışı bir görünüm sağlayacaktır. Bayanların her an kurtarıcısı olan bu parçalar şıklığın simgesidir. Şık ve tarz olmak isteyen bayanlar kemerli etekleri tercih edebilir. Piliseli hareketli şifon modeller de sürekli olarak tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bu modeller ile hem şık hem de özel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Lastikli uzun etek modelleri de spor bir görünüm için oldukça uygundur. Mini kot etekler daha çarpıcı görünmek isteyen bayanların tercihi olmaktadır. Kalem etekler son yıllarda tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Her mekana damga vuran kalem etekler özel gömlekler ile kombinlenebilir. Büzgülü mini etek modelleri de oldukça popülerdir.

Etek Modelleri

Volanlı etek modelleri son zamanların trend parçaları arasında yer almaktadır. Yırtmaçları ile bayanlar üzerinde güzel bir görünüm sağlıyor. İddialı bayanların ilk sırada tercihi olmayı başarmıştır. Asimetrik etek modelleri ile farklı bir tarz oluşturacaksınız. Tüm etek modellerine https://www.kadinmodasi.com/bayan-etek-modelleri web sitesi üzerinden online olarak göz atabilirsiniz

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?