» ‘’EVDE KAL BİLECİK’’

Belediye Başkanı Semih Şahin, verdiği röportajda Covid-19 (korona virüs) salgınına ilişkin evde kalmanın önemine değinerek, bütün halkımıza evde kalmaları çağrısında bulundu.

Tüm dünya ve ülkemizde etkisini hızla gösteren korona virüs salgınına karşı vatandaş olarak yapılması gereken en önemli konunun evde kalmak olduğunun altını çizen Başkan Şahin, şunları kaydetti:

‘’Hayatımıza bir korona virüsü girdi. Bütün dünyaya yayıldı, Avrupa bununla sarsılıyor. Bizler de bunu kontrol etmeye çalışıyoruz. Her gün artan sayıda maalesef virüs vakalarıyla karşılaşıyoruz. O yüzden hepimizin evimizde kalması gerekiyor ki bunun dağılması ve yayılmasını engelleyelim. Virüsle ilgili yeni hayatımızda sokağa çıkma yasağı olsun ya da olmasın, eski alışkanlıklarımızı bir kenara bırakmalıyız ve ilişkilerimizi sınırlandırmamız gerekiyor. Özellikle de çevremizdeki akraba ve yakınlarımızdan 65 yaş üstü insanlar varsa bu vatandaşlarımızın kesinlikle dışarı çıkmamaları gerekiyor’’ dedi.

BİLECİK BELEDİYESİ HER İHTİYACINIZ İÇİN BİR TELEFON KADAR YAKIN

Başkan Şahin açıklamasında ayrıca, Bilecik Belediyesi’nin bütün vatandaşlarımızın sağlığı için seferber olduğunu ve ihtiyaçları bildirmek için bir telefon kadar yakın olduğunu belirterek, ‘’Biz Bilecik Belediyesi olarak bütün vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacı için hazırız. Sadece bizim bunların sizden isteğimiz evinizde kalıp, ülkemizin bu beladan kurtulabilmesi için hep birlikte savaşmamız gerekiyor. Belediyenin sizin arkanızda olduğunu unutmayın. Kendini, aileni, sevdiklerini, şehrini ve ülkeni korumak için evde kal Bilecik diyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster

Heryer denetleniyor ilaçlanıyor kontrol ediliyor hastane Allaha emanet korkudan kimse gelmiyor sanırım ilaçlama yok nasıl olsa virüs orda diyolar demekki ilaçlamaya değil personelleri çamaşır suyuna kimyasala maruz bırakıyolar

1
0
Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz?x
()
x