bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» Evinden Bir Kamyon Çöp Çıktı

Evinden Bir Kamyon Çöp Çıktı
Yazar: Uğur Baklacı |  Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2020 ( 2 hafta önce ) Kızılay Her Perşembe Bilecik'te!

Bilecik Belediyesi tarafından temizlenerek, yeniden boyanan ev, Güzel Market Dayanışma Mağazası’ndaki ürünlerle donatıldı.

Bilecik Belediyesi, Osmangazi Mahallesi Sosyal Konutlar DY7 numaralı konutta ikamet eden vatandaşa ait evi temizleyerek, mobilya ile donattı.

Sosyal Destek Hizmetleri, Temizlik İşleri, Park Bahçeler Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin çalışması sonucu evden bir kamyon çöp çıkarken, komşuları evden çok kötü kokular geldiği şikayetinde bulundu.

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğünden çalışma hakkında yapılan açıklamada, ‘’Bilecik Belediyesi olarak imkanlar ölçüsünde bütün vatandaşlarımızın talep ve ihtiyaçları karşılanmaya devam ediyor. Osmangazi Mahallesinde ikamet eden vatandaşımız ve komşularının talebi doğrultusunda söz konusu ev, ilgili birçok birimin çalışması sonucu temizlenerek, boyandı. İlimizdeki ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçlarının karşılandığı ve vatandaşlarımız arasında yardımlaşma ve paylaşma duygularının pekişmesine aracılık eden Güzel Market’teki mobilya, beyaz eşya, ev ürünleri ve diğer malzemeler ile yeniden donatılmıştır. ‘’ ifadesi kullanıldı.

Mahalle ve konut sakinleri, yapılan çalışmadan duydukları memnuniyeti belirterek, belediye görevlilerine teşekkür etti.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

2

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Hasan

Helal olsun

Emekli simitçi

İnsan utanır burda hayvan yaşamaz temizlik imandan gelir