Girişimci Fatih Arslan’ın Aynalara Olan Bakış Açısı | Bilecik HaberBilecik Haber

30 Kasım 2022 - 11:34

Girişimci Fatih Arslan’ın Aynalara Olan Bakış Açısı

Girişimci Fatih Arslan’ın Aynalara Olan Bakış Açısı
Son Güncelleme :

05 Kasım 2022 - 21:14

119 okunma

Ayna Merkezi CEO’luğunu yapan Girişimci Fatih Arslan her müşteri için farklı tasarım aynalar üretiyor. Aynalar eski çağlardan bu yana ev dekorasyonda vazgeçilmez parçalar olarak yaygın bir şekilde kullanılıyor. Amaçları evi aydınlık ve ferah göstermek ile beraber günümüzde dekoratif objeler olarak kullanımı olmasıdır. Fatih Arslan’da bu harika ötesi dekoratif objelere farklı tasarımları ile hayat veriyor. Geçmişten günümüze her ne kadar kullanım amacı değişmiş olsa da aynalar ev dekorasyonu için vazgeçilmezi olduğunu vurgulayan Fatih Arslan her geçen gün aynaya olan talebin artmış olduğunu belirtiyor..
Ayna Merkezi Yöneticisi Fatih Arslan

Ayna Merkezi yöneticisi olarak görev yapan Fatih Arslan babasından devraldığı mesleğin inceliklerine hakim olarak farklı tasarım aynaları çeşitlerine göre kullanım alanlarının da değiştiğini ifade ediyor. Ayna Merkezi ürünlerinin özelinde değerlendirecek olursak örneğin duvar kaplamalarında kullanımı olan ayna çeşitleri farklı ve özeldir. Konsol aynaları çok daha çeşitli tasarımlara sahip olarak tasarlanıyor. Bunun beraberinde aynalar makyaj aynaları ve baklava aynaları gibi farklı tasarımlara sahiptir.

Profesyonel bir şekilde ayna tasarımlarını yapan ayna merkezi ekibi alanında uzman kadroyla çalışma sağlıyor. Fatih Arslan 30 senelik köklü bir firmanın yöneticisi olmaktan gurur duyduğunu söylüyor. Aynalar günümüzde sadece ev dekorasyonunda değil işletmelerin dekorasyonunda da yaygın şekilde kullanıldığını söyleyen Fatih Arslan ayna kullanımı bakımından bakıldığında spor salonları, kuaför, düğün salonları ve restoranlar ayna merkezi için değerli müşterilerimiz demektir.

Fatih Arslan’ın Basında Çıkan Haberleri;

https://byfatiharslan.com/basin-haberleri/

https://g.co/kgs/4akdPJ

YORUM YAP

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments