bilecik özel çocuk akademisi

» Gölpark Yolunda Çalışmalar Başladı

Gölpark Yolunda Çalışmalar Başladı
Yazar: Haber228 |  Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2020 ( 4 ay önce ) İlik ver, umut ol!

Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Pelitözü Gölpark girişinde sathi kaplama çalışması gerçekleştirildi.

Şehrin birçok noktasında asfalt yama ve parke taşı çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Pelitözü Gölpark girişinde sathi kaplama çalışması yapıldı.

Yaz mevsimi dolayısıyla Gölpark’ta birçok alanda çalışmalarını sürdüren Bilecik Belediyesi yapılan çalışmalar ile vatandaşlarımızın hem ulaşım anlamında hem de dinlenme ve eğlenme anlamında rahat vakit geçirmesini sağlıyor.

Bilecik Belediyesi tarafından Gölpark girişindeki yolun tamamında asfalt yama ve onarım çalışmaları da gerçekleştirilecek.

Ekipler çalışmaları kapsamında ayrıca ilimizdeki enerji alanında hizmet veren firmalar tarafından gerçekleştirilen altyapı çalışmaları ve inşaat faaliyetleri nedeniyle bozulan cadde ve sokaklarda asfalt yama ve kilit parke taşı çalışmalarını gerçekleştirmeyi sürdürüyor.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

1

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
İsmail erbay

Herşey cok güzel sagol sun başkanımız ama birde kasis istiyoruz cok suratlı geciyor arabalar cocuklara vuracak lar diye korkuyoruz semih beyden birde okunuya el atmasını istiyorum