» GÖLPAZARINA HAYIRLI OLSUN!

Bilecik’in Gölpazarı ilçesinin uzun yıllardır beklediği, ilçenin kalkınması için önem arz eden “Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi” için izin çıktığını Bilecik Milletvekili Selim Yağcı duyurdu.

Milletvekili Selim Yağcı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

 

Müjdeyi bu akşam saatlerinde, Bilecik Milletvekili Selim YAĞCI verdi.

Değerli Hemşehrilerim, çok uzun zamandan beri çalışmaları devam eden, Gölpazarı ilçemiz ve İlimiz adına çok önemli olan Gölpazarı Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin kuruluşuna ilişkin onay Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından verilmiştir.

 

İlimize ve Gölpazarı ilçemize hayırlı olsun.Bu aşamaya gelinceye kadar katkısı olan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Enerji Tabii Kaynaklar Bakanımız Kardeşimiz Fatih Dönmez ve Sanayi Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank olmak üzere, Emeği geçen; tüm Valilerimize, tüm Milletvekillerimize, tüm Kaymakamlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, İl Genel Meclis Başkan ve üyelerine, İl Özel İdaresi yetkilileri kamu personelimize ve herkese çok teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa zamanda yapımını yine hep birlikte gerçekleştirmeye de olan inancım tamdır. Hep birlikte daha iyiye daha güzele..

6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Arif

AKP kazandı ya bütün yatırımlar 5 bin nüfuslu Gölpazarına

mustafa

bugune kadar chp kazaniyordu yaptiklari tek icraat tozlu yollari yikamakti

buğday tanesi

6 bin olacak düzeltelim lütfen 🙂

Bilecigin sesi

Bilecige 3. Organizeyi kurdu ya orayada kurar muhim olan firmalari cekebilmek yillardir bilecige buyuk firmalar kuruldu ya orayada kurulur uctane firma ellerine almislar organizeyi isciyi parmaginda oynatiyolar yazik ki cok yazik kurulusun sehrine yakismiyor sanayilesmeli artik

Gölpazarlı

Gölpazarı köy olduktan sonra yatırım yapsan ne olacak lafta kagıt üzerinde hayırlı olsun tamam gerisi yok

turko

akp degill enerji bakanına dua edinnn

gölpazarlı

Gün geçmiyor ki akpden popülist bir ölü yatırım haberi daha vermesin. Osmaneli de ki organize doldu taştı. Sıra ana yoldan 30 km içerideki gölpazarına geldi.