GÖLPAZARINA HAYRAN KALDILAR | Bilecik HaberBilecik Haber

7 Aralık 2022 - 10:41

GÖLPAZARINA HAYRAN KALDILAR 

GÖLPAZARINA HAYRAN KALDILAR 
Son Güncelleme :

09 Ağustos 2022 - 11:14

822 okunma

Bilecik kültür gezileri programı kapsamında Gölpazarı ilçesinde gelen Kocaeli Bilecikliler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği üyeleri, ilçeye hayran kaldı.

Misafirleri ağırlayan Belediye Başkanı Hayri Suer, ”Kocaeli’nde ikamet eden hemşehrilerimizi misafir ettik. Kıymetli hemşehrilerimizi ilçemizde misafir etmekten büyük bir mutluluk ve onur duyduk. Dernek Başkanımız Sayın Yusuf Pehlivan ve arkadaşlarına bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.’‘ ifadelerini kullandı.

Başkan Yusuf Pehlivan da yaptığı açıklamada, ”Kocaeli Bilecikliler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu olarak düzenlemiş olduğumuz Dirilişin Kuruluşun Kurtuluşun Şehri Taşı Mermer, Toprağı Seramik, Yaprağı İpek Şeyh Edebali Ocağı, Ertuğrul Gazi Diyarı Bilecik kültür gezilerimize devam ediyoruz Gölpazarı İlçemizdeyiz Taşhan,Mihalgazi hamamı Horhor çeşmesi ile restore edilen evleri ile görülmeye değer turların Gölpazarı’dan başlayacağına inanıyorum. Gölpazarı için çanla başla çalışan Belediye Başkanımız sayın Hayrı Suer beye çalışmalarında başarılar diliyoruz Gölpazar’lı hemşehrilerimize ilgi alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.

   

EN ÇOK KAZANANLAR

EN ÇOK KAYBEDENLER

EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

YORUM YAP

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

DÖVİZ KURU

BIST100
DOLAR
EURO
BITCOIN
ÇEYREK ALTIN
GRAM ALTIN