HALK GÜNÜ UYGULAMASI VATANDAŞLAR TARAFINDAN İLGİ GÖRMEYE DEVAM EDİYOR | Bilecik HaberBilecik Haber

26 Kasım 2022 - 12:18

HALK GÜNÜ UYGULAMASI VATANDAŞLAR TARAFINDAN İLGİ GÖRMEYE DEVAM EDİYOR

HALK GÜNÜ UYGULAMASI VATANDAŞLAR TARAFINDAN İLGİ GÖRMEYE DEVAM EDİYOR
Son Güncelleme :

14 Ekim 2022 - 9:37

3.324 okunma

Bilecik Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, her hafta gerçekleştirilen ‘Halk Günü’nde vatandaşları makamında ağırlayarak, talep ve şikâyetleri dinliyor. Vatandaşların talepleriyle tek tek ilgilenen Başkan V. Subaşı, ilgili birimlere gerekli talimatları vererek taleplerin kısa sürede çözülmesini sağlıyor.

Bu hafta uygulanan Halk Günü görüşmelerinin saat 14.00-16.00 arası olacağı duyurulmasına rağmen yaşanan yoğunluktan dolayı Başkan V. Melek Mızrak Subaşı gelen hiçbir vatandaşı geri çevirmedi. Uygulamanın saatlerini esneten Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, makamına gelen tüm vatandaşları tek tek dinleyerek sorunlarını çözmek için ilgili birimlere talimat verdi.

Vatandaşlar da uzun süredir devam eden ‘Halk Günü’ uygulamasının devamından dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını belirterek, Başkan V. Subaşı’ya teşekkürlerini iletti. Görüşme sonucunda taleplerin daha hızlı çözüme kavuştuğunu kaydeden vatandaşlar, uygulama ile sorun ve taleplerini başkanlık makamına iletirken bir yandan da şehrin yönetimine katıldıkları için ayrıca mutlu olduklarını belirtti.

YORUM YAP

1 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
HABİBE
1 ay önce

Melek hanım bırakın bu oyunları onlar size geliyor siz onlara gidiyorsunuz iş yapın iş parkta oynar gibi milleti kandırmayın Ne yapmaya çalışıyorsunuz ya Belediyede bütün işçilere memurlara MOBİN uyguluyormuşsunuz Bu mu sizin CHP belediye anlayışınız yazıklar olsun