» İL BAŞKANI YAŞAR; “KAVGALI EVE KIZ, KAVGALI PARTİYE OY VERMEZLER”

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik İl Başkanı M.Metin Yaşar açıklamalarda bulundu.

Başkan Yaşar, Haber228 muhabirine yaptığı değerlendirmede genel merkezin kongrelerle ilgili bir takvimin olduğunu, Bilecik örgütleri olarak ilçe kongrelerini tamamladıklarını belirterek bundan sonraki süreçte il kongresinin yapılacağını belirtti.

“HEYECANLARI GÖZLERİNDEN OKUNUYOR”

9 Şubat Pazar günü gerçekleşecek olan il kongresinde Demokrasi şöleni yaşanacağının altını çizen Yaşar, ilçelere yaptığı ziyaretlerde partililerin heyecanlarının gözlerinden okunduğunu aktardı.

Başta İstanbul, Ankara, Adana, Mersin ve Bilecik gibi önemli illerde kazanılan Belediye seçimlerinin örgütte dip dalga yarattığını söyleyen CHP İl Başkanı M.Metin Yaşar parti içinde eski kırgınlıkların ve küskünlüklerin ortadan kalktığını gözlemlediğini belirtti.

“AMA BİZ BUNLARI AŞTIK”

CHP İl Başkanı M.Metin Yaşar;

“Halk dilinde bi tabir vardır;” Kavgalı eve kız verilmez, kavgalı partiye oy verilmez” diye…

Biz CHP olarak bunları aştık, artık yereldeki iktidarımız genele taşımak için örgütümüzle birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Akabinde Ankara’da yapılacak olağan kurultayımızla birlikte parti içi seçimlerimizi tamamlayıp yapılacak ilk erken veya zamanındaki bir seçimde vatandaşlarımızı CHP iktidarında buluşturacağız” ifadelerini kullandı.

0 0 Oy
Yazıyı Değerlendirirmisiniz?
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Bilecikli..11
5 ay önce

Bence artık sende bırakmalısın gına geldı baskan gültekin gibi oldu yapıstınız koltuga ne varsa artık orda Bir belediye başkanına söz geciremiyorsun selçuk denen adam belediyeyi eline almış istedigi gibi yönetiyor baskan yardımcıları bile ses çıkaramıyor CHP yi bitiriyorlar sende bak öyle sonra gel ben baskan adayıyım inşallah seçilmezsin bunların hesabını verecek biri çıkar

gölpazarlı
5 ay önce

evet kavgalı partiye oy verilmedi gölpazarında bıktırıyorsunuz insanları görüp göreceğiniz bu iktidar sizin için hep hayal olarak kalacak