bilecik özel çocuk akademisi

» İYİ Parti İl Başkanı Halil Şahin’in 30 Ağustos Mesajı

İYİ Parti İl Başkanı Halil Şahin’in 30 Ağustos Mesajı
Yazar: Uğur Baklacı |  Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2020 ( 4 hafta önce ) #Koronavirüsünşakasıyok

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla İYİ Parti Bilecik İl Başkanı Halil Şahin mesaj yayınladı.

Başkan Şahin yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

Türk Milleti’nin Anadolu’ da var olmasının en önemli zaferi olan 30 Ağustos Zafer Bayramımızın kutlamanın onurunu, şerefini birlikte kutlamanın sevincini yaşıyoruz. Tarihimiz pek çok zaferlerle dolu olsa da, 26 Ağustos’ta başlayan ve 30 Ağustos’ta kesin zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz, şanlı milletimizin hafızasında çok ayrı bir yere sahiptir.

Bu zafer bize göstermiştir ki; şartlar ne olursa olsun, Türk Milleti birlik ve beraberlik içinde olduğu sürece hiç bir zaman yenilmez, hiç bir dayatmaya boyun eğmez.

30 Ağustos’ta kazanılan zafer göstermiştir ki; bu coğrafyada ebediyen var olacağız. Kurtuluş savaşımızın en önemli zaferi olan 30 Ağustos her yönü ile gelecek nesillere mutlaka aktarılmalıdır. Bu büyük zaferi bizlere kazandıran başta Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arkadaşlarına ve kahraman askerlerimize sonuz saygı, minnet ve rahmet diliyorum. 26 Ağustos’ta başlayan ve 30 Ağustos 1922’de kesin zaferle sonuçlanan Dumlupınar’daki zaferle, Türk Milleti, kendisine vurulmak istenen zinciri parçalayarak ” Bağımsızlık Benim Karakterimdir” demiştir.

Bu vesile ile bir kez daha hemşehrilerimin 30 Ağustos Zafer Bayramlarını kutluyor, esenlikler diliyorum.

HALİL ŞAHİN

İYİ Parti Bilecik İl Başkanı

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?