bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» Jabra Kulaklıklar

Jabra Kulaklıklar
Yazar: Ali Osman Çelikal |  Eklenme Tarihi: 27 Ekim 2020 ( 4 hafta önce ) #EvdekalBilecik

Yeni nesil teknolojileri günlük hayatımızla buluşturan Jabra kulaklıklar ile iyi bir ses deneyimi yaşarsınız. Günümüzde teknolojik cihazların artması bu cihazlara ait gereçlerin de artmasını sağlıyor. Telefon, bilgisayar, tablet ya da TV kullanırken aynı zamanda bir de kulaklık ihtiyacı doğuyor. En iyi ses kalitesi için kulaklık kullanmak, dışarıdaki sesten gürültüden arınarak işinize konsantre olmak için gereklidir.

Jabra Kulaklık Modelleri

Kulak içi ve kulak üstü olmak üzere çeşitli modellere sahip olan Jabra kulaklıklar her kullanıcı için aradığı deneyimi sunuyor. Kulak üstü kulaklık modelleri daha çok gençlerde görmeye alışık olduğumuz başın üzerinden geçen bant ile her iki kulağın birbirine bağlandığı modellerdir. Biraz kaba gibi dursa da katlanabilir yapısı  sayesinde isterseniz cebinizde taşıyabileceğiniz kadar küçülür. Aynı zamanda kablosuz bağlantı sağlaması ile sizi sınırlamaz. Çok rahat ve şık kullanıma sahiptir.

Siz de tüm jabra kulaklık modellerine https://www.desibela.com/jabra-kulakliklar adresinden erişebilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz.

Kablosuz Bağlantı

Kulak içi kulaklıklar ise kulağın içine kısmen oturur. Bu sayede duyuş alanınızı etkilemez. Aynı zamanda konforlu bir şekilde görüşmeler yapmanızı sağlar. Kulak içi kulaklıklar tek ya da çift kulak için olan çeşitlere sahiptir. Çift kulak için olan modellerde başın arkasından ince bir bant ile iki kulak arasındaki bağlantı kurulur. Bunun dışında kablosuz ürünlerdir.

Jabra kulaklıklar bluetooth ile bağlantı kurar ve kablo derdi yoktur. Aynı zamanda şarjlı çalışan ürünler oldukları için bir kez şarj ederek gün boyu rahatlıkla kullanırsınız.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?