bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» Katlı Otopark Kepenk Kapattı

Katlı Otopark Kepenk Kapattı
Yazar: Ali Osman Çelikal |  Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2020 ( 1 ay önce ) #Koronavirüsünşakasıyok

Mülkiyeti Bilecik Belediyesine ait olan, geçtiğimiz şubat ayında ihaleye çıkartılan ve aylık 20 bin lira bedelle 10 yıllığına Gül Esen Enerji Şirketine kiralanan Katlı Otopark, kepenk kapattı.

İhaleye çıktığı günden bugüne hizmete devam eden katlı otoparkın, geçtiğimiz gün itibariyle kapalı olduğu gözlemlendi.

İşletmeci yada mülk sahibi olan Bilecik Belediyesinden konu hakkında açıklama yapılmazken, otoparkın kapatılmasının kira bedelinin yüksek olması ve otoparka olan talebin vatandaşlar tarafından az olmasından kaynaklandığı iddia ediliyor.

Şehir içindeki trafiğin azaltılmasında büyük payı olacağı düşünülen, 144 araç kapasiteli ve 3 kat şeklinde hizmet veren katlı otoparkın 2 girişi bulunuyor ve günlük olduğu gibi abonelik sistemi ile de hizmet veriyordu.

Gelinen süreçte aylık 20 bin lira bedelle 10 yıllığına kiralanan Kapalı Otopark için Belediye ve işletmeci arasında nasıl bir süreç işleyeceği ise merak ediliyor.

 

 


Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

5

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
osman

bu kadar kazık olursa kimse aracını koymaz

Park

Çarşamba günü öğleden sonra gittiğimde doluydu, hafta içleri bakıyorum genel olarak işlek görünüyordu.

Motorcii

Böyle otopark mi olur bı projeyi yapmadan önce gidip bakın büyük şehirlere otopark nasıl olur diye ! Kapasite en az 2 katı olmalıydı.

gercekler..

Kiralama böyle olmaz Ankaradan birine verdiler şahısın 1 gunde şirket kurup işyerini kiraladıgını gördük bu işyerin ehli kişilerce işletilmesi ve kiranın afaki bir para alınmamasını önerdik.Aama Selçuk ERDAGLI 142 aracın buraya otopark ücreti ve iş yapacagını hesaplayıp iş yapacagını sandı evdeki hesap çarsıya uymadı yani kirayalan kişide kirayı indirmek için böyle bir numara yapıp güya kirayı indirtecek bakalım ne olacak burayı Meclis üyeleri UYUYOR NEDEN HABERDAR DEİLLER KONUYLA İLGİLENMESİNİ RİCA ediyoruz

Matkap

Chp’ye ancak heykel diktirip, cami yıktırıcan.