» KRİZ MASASI OLUŞTURULDU

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin tüm Dünyayı tehdit eden Türkiye’de artık sınırlı da olsa hissedilmeye başlanan koronovirüs salgını nedeniyle belediyede acil durum ilan etti.

Son günlerde Türkiye de kendini göstermeye başlayan hastalıktan ölenler ve risklerin artmasıyla hükümetimizin getirdiği yasal düzenlemelere anında adapte olabilmek ve diğer kamu kurumlarıyla birlikte süratle bu önlemleri uygulamaya sokmak için 24 saat hizmet verecek kriz masası oluşturdu.

Osmaneli Belediyesi tüm önceliğini koronovirüs salgınını önleme faaliyetlerine verecek.Halkımızın diğer konulardaki istekleri ertelenerek,tüm çalışanlarımızla salgına karşı mücadeleye veriyoruz.Osmaneli Belediyesi 24 saat hizmet verecek kriz masası ile her önlemi ve hükümetimizin talimatları doğrultusunda koronavirüse karşı acilen alıyoruz ve almaya devam edeceğiz.

Osmaneli Belediyesi, koronovirüs salgını hükümetimizce bitti denilinceye kadar 24 saat acık olacak.Bizzat Başkan Münür Şahin yönetiminde hizmet verecek KRİZ MASASI köylerimizin de hizmetinde olacak.Dünya da özellikle son dönemde Avrupa ülkelerinde başta İtalya ve İngiltere olmak üzere tedbir almada gecikmenin bedelini içler acısı bir bilançoyla ödüyor.

Sağlık Bakanlığımızın aldığı erken önlemlere diğer bakanlıklarımızın büyük destekleri ve Cumhurbaşkanımızın süreci bizzat kendinin yönetmesiyle Türkiye inşallah bu salgın en az hasarla atlatacak.Ancak işin hafife alınması durumunda yaşanacak felaketi özellikle İtalya da görüyoruz.65 yaş üzerini direk büyük oranda tehdit ve yok eden bu acımasız virüse karşı çok dikkatli olmalı ve harfiyen kurallara,yasaklara uymalıyız.

Osmaneli Belediyesi olarak birinci önceliğimiz Koronavirüs salgınına karşı mücadele.24 Saat Kriz Masamızla ve tüm personelimizle Osmaneli Halkının ve köylerinin hizmetindeyiz.Allah bu mübarek gecede dualarımızı kabul eder ve inşallah en kısa zamanda bu illetten kurtuluruz.

Kriz Masası iletişim Bilgileri,
Başkan Münür Şahin 0.533.263.40.62
Kriz Masası 110

Saygı ve sevgilerimizle,
Ymm Münür Şahin
Osmaneli Belediye Başkanı

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster

allah razı olsun baskanım sendende bu beklenırdı basarılar acıl sıfalar ele ele verelım bu mıkrobu yenelım

1
0
Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz?x
()
x