» Küpe standı

Takı ve aksesuar ürünlerinin sunumu, ürünün özellikleri kadar satış üzerinde etili bir unsurdur. Aksesuar teşhir standları Yeterince etkili biçimde sergilenmeyen ürünlerin satış oranı; kaliteli ve şık olsalar dahi yüksek olmayacaktır. Küpe standı da bu ürün grubu içerisinde yer alır ve farklı şekillerde takı ve aksesuar satıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla üretilir. Kuyumcular ve diğer tüm takı satıcıları Küpe standı kullanmak durumundadır. Zira ürün, çeşitli şekillerde tüketiciye arz edilmelidir. Herhangi bir kutu içerisinde ürünün teşhiri etkili olmayacaktır. Biz ürünün tüketicinin algılarına en iyi şekilde hitap edebileceği görsele sahip olabilmesi için görsel tasarım gerçekleştiriyor ve geleneksel ürünlerin yanı sıra özel tasarımlarla ürünün satın alma oranını artıracak çeşitlerini ortaya çıkarıyoruz.

Küpe standı çeşitleri

Küpe standı çeşitleri, belirli bir sınırı olmamakla birlikte, yeni nesil teknolojiler ile birlikte çok şık tasarımlar elde edilebilmektedir. Pleksiglass kullanılarak üretilen ürünlerin yanı sıra geleneksel materyallerin kullanıldığı Küpe standı çeşitlerini de bizden satın alabilir, mağazanızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere bizden talepte bulunabilirsiniz.

Ürünlerin sergilenmesi için farklı tasarımlar yapabiliyoruz. Ürünlerin öne çıkacağı, bununla birlikte mağazanızın tasarımına uygun ve ortamın özelliklerini geliştiren stant çeşitlerini üretebiliyoruz. Değerli aksesuar ürünlerinin sunumun şık görsele sahip stantlar ile yapılması gerektiğini biliyor, size bu yönde birçok farklı tasarımı sunuyoruz. Ürünlerinizi mükemmel biçimde sergileyebilmeniz için, farklı büyüklük ve tasarımlarda ürünleri sunabiliyoruz. Dilerseniz bizden sektörde yaygın biçimde kullanılan genel tasarımlardaki Küpe standı çeşitlerini de temin edebilirsiniz.

Küpe standı fiyatları

Küpe standı fiyatları, ürünün özellilerine bağlı olarak farklı seviyelerde ortaya çıkabilir. Biz size kalite odağında gerçekleştirdiğimiz üretimlerimizde en uygun fiyatlarla ürün sunumu yapıyoruz. Satın alacağınız ürünlerin maliyetlerinin işletme giderleriniz içerisinde kapladığı yerin, ürün sağlayacağı satış faydası ile birlikte bir yük olmasını engelliyor, işletmenizin pazarlama faaliyetlerine önemli bir katkı sunuyoruz. Bu noktada gerek ürün kalite seviyemiz, gerekse tasarımlarımız ile Küpe standı noktasında ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılıyoruz. Bize şimdi ulaşarak ürünlere hemen ulaşabilirsiniz. Sizin için dilediğiniz zaman dilediğiniz miktar ve büyüklükte üretim yapabiliriz. Tasarım özelliklerinden diğer tüm detaylara kadar sizin istediğiniz ürünleri üretiyor, her zaman ilk tercih edeceğiniz çözüm ortağı olmak için çalışıyoruz.

Kaynak: https://kolaystand.com/urun-kategori/urun-standlari/taki-standi/

 

 

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
0
Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz?x
()
x