LÖSEV “Mutlu Et” Bilecik’te Devam Ediyor | Bilecik HaberBilecik Haber

26 Kasım 2022 - 13:00

LÖSEV “Mutlu Et” Bilecik’te Devam Ediyor

LÖSEV “Mutlu Et” Bilecik’te Devam Ediyor
Son Güncelleme :

19 Eylül 2022 - 17:27

16.583 okunma

Bilecik Merkez ve Bozüyük ilçelerinde yapılan et ve et ürünleri dağıtımında LÖSEV ‘e kayıtlı hasta ve ailelerine et ve et ürünleri sunuldu.

LÖSEV Et desteğinden her yıl on binlerce hasta ve ailesi faydalanıyor. Hastalar vakumlu ambalajlarda taze et olarak ya da LÖSEV Et Kart ile büyük marketlerden, hijyenik koşullarda, kaliteli et ve et ürünlerine ulaşıyor.

Hasta ve aileleri

LÖSEV sayesinde ne salgın, ne yoksulluk ne de hastalık belimizi bükemedi. Sofraya ne koyacağım diye hiç düşünmedim. LÖSEV ’e bağış yapan hayırseverlere biz de hayır dualarımızı sunuyoruz, Allah bağışlarını kabul etsin, Allah razı olsun” dediler.

LÖSEV VEKÂLETEN KURBAN BAĞIŞLARIYLA 12 AY BOYUNCA ŞİFA DAĞITIYOR

LÖSEV Kurban Bayramında yapılan vekâleten kurban bağışları sayesinde 81 ilde, yıl boyunca hastalara ve hastaların ihtiyaç sahibi ailelerine et ve et ürünleri desteğini ara vermeden sürdürüyor.

Özelikle sağlıklı beslenme zincirinin en önemli halkalarından biri olan protein, lösemi-kanser tedavilerinde hayati önem taşıyor. Araştırmalar kansere yönelik iyileşmeyi sağlayacak fonksiyonların pek çoğu için proteinin önemini ortaya koyuyor. Öte yandan yetersiz protein alımı; hastalığın iyileşmesini yavaşlatıyor ve enfeksiyonlara karşı vücut direnci azalıyor.

Bu yüzden kanser tedavisi gören hastaların, sağlıklı insanlardan daha fazla protein ihtiyacı olduğu biliniyor.

Siz de vekâleten kurban bağışınızı LÖSEV’e kolaylıkla yapabilirsiniz. LÖSEV Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Eskişehir, Antalya, Adana, Samsun, Kayseri irtibat ofislerinden, bankalardaki bağış ekranlarından ya da www.losev.org.tr üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 

YORUM YAP

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments