bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» MKYK Üyesi Büyük Birlik Partisi Bilecik İl Başkanı Murat Önal’ın 10 Kasım Mesajı

MKYK Üyesi Büyük Birlik Partisi Bilecik İl Başkanı Murat Önal’ın 10 Kasım Mesajı
Yazar: Uğur Baklacı |  Eklenme Tarihi: 9 Kasım 2020 ( 2 hafta önce ) Kızılay Her Perşembe Bilecik'te!

MKYK Üyesi, Büyük Partisi (BBP) Bilecik İl Başkanı Murat Önal, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 82’inci yıl dönümüne ilişkin mesaj yayımladı.

BBP İl Başkanı Önal yayımladığı mesajında Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının üzerinden tam 83 yıl geçtiğini belirtti.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla anarken, miras bıraktığı Cumhuriyeti ilelebet korumak ve ona sahip çıkmanın Türk milletinin görevi olduğunu bildiren Önal, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Esaret altında yaşamamak için verilen bu onurlu mücadeleye hala devam etmekteyiz. Türk milletinin birliğine, beraberliğine göz diken, ülkemizin gelişiminden, yükselişinden rahatsızlık duyanlar hala en yakınımızda planlar yapmaktadırlar. Tarihten bu yana nice imtihanlar atlatmış Türk milleti, inşallah bugün de bu tuzağa düşmeyecektir. Cumhuriyetimizin 97’inci yılında geçmişten aldığı güçle daha da güçlenen ve ileri giden bir nesil yetişmektedir. Cumhuriyetin en kıymetli emanetçileri gençlerimizin bu mirası en iyi şekilde muhafaza edeceğinden zerre şüphemiz yoktur. Türkiye Cumhuriyeti’nin tecrübe ve birikimi, yeni nesillerin yoluna ışık tutacaktır. Gelecek hepimiz için umut doludur. Bizler de Büyük Birlik Partisi olarak vatan uğruna atılacak her adım, gösterilecek her gayret için canımızı siper etmeye hazırız. Bu vesileyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 82’inci yıldönümünde saygı ve sevgiyle anıyor, Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyoruz.”

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?