Muhtarlar, vatandaşın nabzını tutuyor | Bilecik HaberBilecik Haber

7 Aralık 2022 - 05:57

Muhtarlar, vatandaşın nabzını tutuyor

Muhtarlar, vatandaşın nabzını tutuyor
Son Güncelleme :

22 Ekim 2020 - 9:00

70 okunma

Vali Bilal Şentürk, İnhisar ve Yenipazar ilçesinde çeşitli inceleme ve ziyaretlerin yanında muhtarlarla da bir araya geldi.

Vali Şentürk, İnhisar mahalle ve köy muhtarlarıyla İlçe Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda gerçekleşen toplantıda, ilçeleri ve köyleri ziyaret ederek, sorunları, ihtiyaçları yerinde görmek ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak istediğini ifade etti.

Muhtarların bulundukları köy veya mahallelerde vatandaşın nabzını tuttuğunu ifade eden Vali Şentürk, ”Koronavirüs ile mücadelede maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat edelim. Temel hizmetlerimizi birlik ve beraberlik içerisinde yapalım. Yeter ki bağlarımızı koparmayalım, toprağımıza sahip çıkalım. Kamu kaynaklarını doğru ve verimli bir şekilde kullanalım. Yapacağımız projeleri sürdürülebilir hale getirelim. Verimli topraklarımız var. Atıl durumda olan arazilerimizi de değerlendirelim. Bizler buraya talepleri değerlendirmek ve doğrudan talepleri almak, işlerin takibini yapmak üzere geliyoruz. Öncelikli konuları tespit edip, doğru adımlar atmak istiyoruz. Bu tür toplantılar, talep ve sıkıntıların birinci ağızdan doğrudan bize iletmeniz açısından da önem taşıyor.” dedi.

Muhtarların istek ve taleplerini ilettiği toplantıya, İnhisar Kaymakamı Ali Açıkgöz, Belediye Başkan Vekili Zeki Güler, il genel meclisi üyeleri ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Vali Şentürk daha sonra Kaymakam Açıkgöz ve beraberindekilerle Harmanköy’de bulunan Abdullah Mihalgazi Türbesini ziyaret ederek, kaymakamlık tarafından yürütülen çevre düzenlemesi çalışmalarını inceledi.

Yenipazar Kaymakamlığına atanan Kaymakam Mehmet Ali İmrak’ı da makamında ziyaret eden Vali Şentürk, görevinde başarılar dileyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

YORUM YAP

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments