ÖĞRENCİLERE BURS MÜJDESİ | Bilecik HaberBilecik Haber

26 Kasım 2022 - 12:42

ÖĞRENCİLERE BURS MÜJDESİ

ÖĞRENCİLERE BURS MÜJDESİ
Son Güncelleme :

23 Eylül 2022 - 12:58

14.909 okunma

Vezirhan’da, 4 yıllık lisans eğitimi alan öğrencilere burs desteği verilecek.

Bilecik’in merkez ilçesine bağlı Vezirhan Beldesi’nde, Belediye öncülüğünde gerçekleştirilen çalışma ile her yıl belde çevresinde bulunan sanayi kuruluşlarından finansman desteği sağlanıyor ve üniversite öğrencilerine burs veriliyor.

Bu kapsamda, 2022-2023 eğitim öğretim yılında da Belediye öncülüğünde gerçekleştirilen çalışma ile 4 yıllık lisans eğitimi görecek gençlere, burs desteği verilecek.

Belediye Başkanı Hüseyin Ocak, Beldede ikamet eden ve başvuru yapacak öğrencilerin 25 Eylül 2022 tarihine kadar belediyeye müracaat etmeleri gerektiği bildirdi.

Sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini ve her yıl burs desteğine öncülük ettiklerini belirten Başkanı Ocak, “Gençler bizim geleceğimiz. Onların daha iyi şartlarda eğitim alabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Bu kapsamda da 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı için beldemizde 4 yıllık lisans öğrenimi gören gençlerimize belediyemizin öncülüğünde çevremizdeki sanayi kuruluşlarının finansman desteğiyle eğitim yardımı sağlıyoruz. Projemize destek veren tüm sanayicilerimize ve sanayi kuruluşlarımıza teşekkür ediyor, gençlerimize de zihin açıklığı diliyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUM YAP

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments