bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» Rahatlığın Tekstil Alanındaki Karşılığı Triko Tunik

Rahatlığın Tekstil Alanındaki Karşılığı Triko Tunik
Yazar: Ali Osman Çelikal |  Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2020 ( 3 hafta önce ) #EvdekalBilecik

Kullanım alanı oldukça geniş noktalara sıçrayabilen bu kıyafet en çok rahatlık anlamında sizi tatmin edecektir. Triko kumaşlar genellikle düz örme makinelerinde üretilir ve atkılı örme sistemlidir. Yüzeyde bulunan ilmiğin esneme oranı yüksek seviyelere kadar çıkabildiği için rahat bir kullanım sunar. Bu esneme oranı sayesinde kırışma konusunda da sizi üzmez. Hem şık görünüm, hem de rahatlık konusunda yüzleri güldürebilen triko tunik çeşitleri günümüzde sık sık tercih ediliyor.

Triko Tunik Kombinleri

Triko tunik sizi bacaklarınıza kadar örtecektir. Genellikle tesettür giyim ile akıllarda yer edinmekle birlikte, salaş görünümünün altında kombinleyeceğiniz pantolon çeşitleri sizi memnun edecektir. Vücut hatlarını kapatma konusunda önemli bir model olarak öne çıkar bu yüzden kilo problemi yaşayan kadınların tercih edebileceği modellerdendir.

Özellikle canlı renkleri ile sizi kendinize getirecek ve rahatlık açısından yüzünüzü her daim güldürecektir. Bu kıyafet türünün en güzel modellerini ve renk çeşitlerini https://shop.missdalida.com/tunik-modelleri adresinden bulabilirsiniz. Özenle üretilmiş kaliteli ürünleri inceleyip kendinize güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?