bilecik özel çocuk akademisi

» Ramazan Ergenç’in “Üstü Kalsın” Şarkısı ve Klibi Yayında

Ramazan Ergenç’in “Üstü Kalsın” Şarkısı ve Klibi Yayında
Yazar: Ali Osman Çelikal |  Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2020 ( 1 ay önce ) #Koronavirüsünşakasıyok

Bilecik’in tanınmış sanatçılarından Ramazan Ergenç, ”Üstü Kalsın” isimli yeni şarkısı ve klibini yayınladı.

Bilecik’in tanınmış ses sanatçılarından aynı zamanda Müzik eğitmenliği de yapan Ramazan Ergenç, dinleyenler tarafından beğeniyle karşılanan ve dinleyenlerde “yaz esintisi” veren “Üstü Kalsın” şarkısı ve klibini yayınladı.

Birçok dijital platformda yayınlanan, yayına girdiği gün itibarıyla vatandaşlar tarafından büyük ilgi gören Üstü Kalsın şarkısının klibinde Ramazan Ergenç’e Çağrı Pala, Ersin Kahraman, Faruk Çongur, Caner Özkaya ve Batuhan Çelik eşlik ederken, klibin yönetmenliğini Bilecik’te yaptıkları çalışmalarla isminden söz ettiren Studio SM sahibi Melih Çay yaptı.

Can Gülcan’ın aranjörlüğünü yaptığı ve dinleyicilerin beğenisine sunulan Ramazan Ergenç’in yeni şarkısı “Üstü Kalsın” ve klibi, tüm dijital platformlarda yayında!

 

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

3

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Ergun Soydan

Siz bu şeye müzik bu kisilere sanatci mi diyorsunuz ilgincmis. Ses sıradan sarki siradan sozler vasat yani bence de ustu kalsin 😂 acaba cok ugrastilar mi bu sarki icin cok merak ettim. Ipini koparan muzik yapiyor ya da yaptigini zannediyor.Turkiye de sanat ta bitmis anlasilan saka gibi …

Fatma et

Emeğe saygı güzel olmuş bence ALLAH yolunuzu açık etsin

MELİH

BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM ….