Selçuk E. tahliye oldu | Bilecik HaberBilecik Haber

26 Kasım 2022 - 11:26

Selçuk E. tahliye oldu

Selçuk E. tahliye oldu
Son Güncelleme :

07 Temmuz 2022 - 19:01

56 okunma

Bilecik Belediyesi’ndeki odasında rüşvet aldığı iddiasıyla suçüstü yakalan ve tutuklanarak cezaevine gönderilen belediye iştiraklerinden Kayı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk E., tahliye oldu.

Bilecik’te devam eden bir AVM inşaatının belediyedeki işlemlerini takip etmek için 200 bin dolar aldığı iddiasıyla  suçüstü yakalanan ve 20 Ocak 2022 tarihinde çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilen KAYI A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk E., Kanuni süre dolumu kapsamında tahliye edildi.

Diğer yandan, Bilecik Cumhuriyet Başsavcılığı, Selçuk E.’nın tahliyesine ilişkin karara itiraz ettiği ve itirazın değerlendirileceği öğrenildi.

– OLAY

Bilecik Belediyesi iştiraklerinden Kayı AŞ Yönetim Kurulu Başkanı olan Selçuk E.’nın, bina ruhsat bedeli ve iş takibi için başvuranlardan rüşvet istediğinin tespit edilmesi üzerine, 19 Ocak’ta İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince operasyon düzenlenmişti.

YORUM YAP

4 Yorum
Önce Eski Yorumlar
Önce Yeni Yorumlar Beğenilen Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Misafir
4 ay önce

1 baklava çalan yıllarca yatar, milyonları götürenler serbest kalır bunada Türkiye’deki adalet sistemi denir

Yüksel G
4 ay önce
Şu kullanıcıya cevap verdi:  Misafir

Ustat baklava çalana hırsız. Dolarları götürene KLİPTOMANİ denir malesef bu böyle yüksek sosyete böyle diyorrrr

HASAN
4 ay önce

İşte adalet demek ki çalarsan büyük ÇALACAKSIN

Yüksel G
4 ay önce

Selçukkkk. Aslan parçası akıllı çocuk seni gene yırttın paçayııııı aman dikkat et sensen ol böyle rüşvet irtikap yolsuzluk zimmet olaylarına adını yazdırmaaa semihhh sana daha mühim görevler tevdi ederrr sen lazımsınn ona sensiz yapamaz o Lenn selçukk sakınn birdaha belediyeye gidem midem deme sen ufak ufak yürü anca gidersin semihhh bulur seni o gülmeye devam ediyo seni düşünemecek şimdiii onun aklı Başkan koltuğundaa ammaa zor senn kafana göreeee 😄🌹🌹