bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» süs bitkisi ve fidanları kendimiz üretiyoruz

süs bitkisi ve fidanları kendimiz üretiyoruz
Yazar: Haber228 |  Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2017 ( 3 sene önce ) #EvdekalBilecik

Bilecik Belediyesi Süs Bitkisi ve Fidan Yetiştirme Alanında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Selim Yağcı, şehrin birçok noktasında kullanılan süs bitkisi ve fidanların Bilecik Belediyesi tarafından üretildiğini belirtti.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, beraberinde Başkan Yardımcısı Abdullah Ay ve birim müdürleri ile birlikte Bilecik Belediyesi Süs Bitkisi ve Fidan Yetiştirme Alanında incelemelerde bulundu.

 

Bilecik Belediyesi’nin şu ana kadar yapmış olduğu çalışmalara her gün bir yenisini eklediğini hatırlatan Belediye Başkanı Selim Yağcı; ”Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü Süs Bitkisi ve Fidan Yetiştirme Alanında incelemelerde bulunduk. Birçok önemli çalışma ve eseri şehrimize kazandırdığımız gibi, Süs Bitkisi ve Fidan Yetiştirme alanımızı da ilimize kazandırdık. Şehrimizin birçok noktasındaki süsleme faaliyetleri ile fidan dikim çalışmalarında kendi üretimimiz olan bitki ve fidanları kullanıyoruz. Her Şey Güzel Bir Bilecik İçin. Hep Birlikte Daha İyiye Daha Güzele” ifadelerini kullandı.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

2

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Osman EKER.

Günaydın,
Bu haber dolayısıyla sayın başkanımızı tebrik ediyorum.

Bilecikli

Güzellikler içinde gezince şehir parkları aklınıza gelsin.