SÜSLÜ KADINLAR BİSİKLET TURU RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU! | Bilecik HaberBilecik Haber

30 Kasım 2022 - 11:10

SÜSLÜ KADINLAR BİSİKLET TURU RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU!

SÜSLÜ KADINLAR BİSİKLET TURU RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU!
Son Güncelleme :

19 Eylül 2022 - 13:30

15.774 okunma

Birçok şehirde eş zamanlı olarak düzenlenen Süslü Kadınlar Bisiklet Turu Bilecik’te renkli görüntülere sahne oldu.

Bisikletini süslerle donatan birçok vatandaş etkinlikte hem eğlendi hem de bisiklet kullanımının faydaları konusunda farkındalık yarattı.

Her yıl Dünya Otomobilsiz Kentler Günü ve Sağlıklı Yaşam Haftası’nda birçok şehirde kadınların bağımsız olarak düzenlediği Süslü Kadınlar Bisiklet Turu, Bilecik’te 2. defa düzenlendi.

Birçok vatandaşın katıldığı etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Özellikle kadınların kendilerini ve bisikletlerini süsleyerek katıldığı etkinlik belediye bahçesinden başlayarak Cumhuriyet Meydanı’nda sona erdi.

Katılımcıların ilgi gösterdiği bu renkli organizasyon Bilecik Belediyesi’nin bisiklet ve ekipman desteği ile gerçekleştirildi.

Bisiklet kullanımının daha çok yaygınlaşması adına çalışmalarını sürdüren Bilecik Belediyesi Başkan V. Melek Mızrak Subaşı bu tür etkinliklere her anlamda destek olacaklarını ve sağlıklı kent olma yolunda çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’na katılan vatandaşlar da etkinlikten duydukları memnuniyeti ifade ederek desteklerinden dolayı Bilecik Belediyesi Başkan V. Melek Mızrak Subaşı’ya teşekkür etti.

YORUM YAP

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments