bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» VALİ ELBAN BELEDİYE BAŞKANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

VALİ ELBAN BELEDİYE BAŞKANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ
Yazar: Haber228 |  Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2017 ( 3 sene önce ) #EvdekalBilecik

Vali Süleyman Elban başkanlığında belediye başkanları bir araya geldi.

 

Aylık olarak düzenlenen ve ev sahipliğini Yenipazar Belediyesinin yaptığı toplantıya, Yenipazar Kaymakamı Hamza Türkmen, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, İnhisar Belediye Başkanı Ayhan Ödübek ve Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden ile belde belediye başkanları katıldı.

 

 

Vali Elban, Belediye Toplantı Salonu’ndaki toplantıda, Bilecik’in ve ilçelerinin gelişmesinde her türlü çalışmayı birlikte yaptıklarını ifade ederek, ”Yapılan değerlendirmeler sonucunda, ilimizin ihtiyaçlarını ve önceliklerini ortaya koymaya çalışıyoruz. Amacımız halkımıza hizmet etmek. İlimizin faydasına olabilecek çalışmaları ve hizmetleri değerlendiriyoruz. Yapacağımız hizmetlerde projelerimizi birlikte planlıyoruz.” diye konuştu.

 

 

Belediye çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda, belediye başkanları projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?