» Vali Şentürk İncelemelerde Bulundu

Vali Bilal Şentürk, Gölpazarı ve Yenipazar ilçelerinde çeşitli ziyaret ve incelemede bulundu.

Gölpazarı Kaymakam İbrahim Güneş ve Belediye Başkanı Hayri Suer ile diğer ilgililer tarafından karşılanan Vali Şentürk, kurulması planlanan Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (OSB) alanında incelemede bulundu.

 

Şehit Kemal Ay Lisesi ile İmam Hatip Lisesi Pansiyonu ve Tatbikat Cami inşaatında da incelemede bulunan Vali Şentürk, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Gölpazarı Belediye Başkanlığına seçilen Suer’e, iadeyi ziyarette bulunarak, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Cengiz Topel Ortaokulunu ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilerle sohbet eden Vali Şentürk, eğitim ve öğretimin önemine değinerek, ”Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Bizden daha iyi olmak zorundalar. Bir şey veriyorsanız bunun karşılığını alırsınız. Bu arada her bir öğretmenimizin de moral ve motivasyonunu hep beraber yükseltmemiz lazım.” dedi.

Keskin, Akçakavak ve Hacıdurmuşlar grup köy yolundaki sıcak asfalt çalışmasını inceleyen Vali Şentürk, ilçede yaşayan yaşlı bir aileyi ziyaret etti.

 

Daha sonra Yenipazar Kaymakamı Yavuz Kartal’ı ziyaret eden Vali Şentürk, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Yenipazar Belediye Başkanlığına seçilen İlhan Özden’e, iadeyi ziyarette bulundu.

 

Bilecik Valiliğince, başarının artırılması, motivasyonun sağlanması, meslek seçimi ve yeteneklerin keşfedilmesi amacıyla ilçelerde de uygulanan proje kapsamında Yenipazar Belediye Başkanına refakat eden öğrenci Osman Mert Özmen, Kaymakam Kartal ve Belediye Başkanı Özden ile birlikte Hayvancılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (OSB) kurulması planlanan arazide incelemede bulundu.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
0
Bu Habere Yorum Yapmak İstermisiniz?x
()
x