» Vali ve Garnizon Komutanı Şahitliğinde Dünya Evine girdiler

25 Ekim 1991 Cuma günü Hakkari ili çukurca ilçesinde Karakola saldıran Pkk militanlarınca şehit edilen Bilecik Alpağut köyünden Necdet AYHAN’ın oğlu İsmail AYHAN bilecik valisi Ahmet Hamdi Nayir ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Halis Zafer Koç Şahitliğinde dünya evine girdi.

9 Ağustos 2015 Pazar günü Bilecik Kardelen düğün salonunda gerçekleşen düğüne, Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir,  Garnizon Komutanı Tuğgeneral Halis Zafer Koç, Mehmetçik Vakfı Bursa Temsilcisi emekli Albay İbrahim Güven ve düğün sahiplerinin çok sayıda seveni katıldı.

Yemek Faslının ardından, Çiftimiz salona giriş yaptı. Nikah töreni Vali Nayir ve Garnizon komutanı Koç şahitliğinde Gerçekleştirildi.
Vali Nayir, Ayhan çiftine mutluluklar dileyerek, evlilik cüzdanını Aslı Tetik Ayhan’a teslim etti.
Aslı ve İsmail çiftinin mutlulukları düğünün gerçekleştirildiği salonda herkesin dikkatini ve ilgisini çekti.
Nikah töreninin ardından düğüne katılan Mehmetçik Vakfı Bursa Temsilcisi emekli Albay İbrahim Güven, yaptığı açıklamada, 1982 yılında kurulan vakfın şehit ve herhangi bir sebeple hayatını kaybeden Mehmetçiklerin ailelerine bir kere mahsus olmak üzere derecelerine göre bir kereye mahsus olmak üzere yardım yapmanın dışında başka bakım ve öğrenim yardımı yaptıklarını söyledi. Güven, 1991 yılında Hakkari Çukurca ilçesinde şehit olan Necdet Ayhan’ın oğlu İsmail Ayhan’a, Mehmetçik Vakfının plaketini verdi.

Haber228 olarak çiftimize mutluluklar dileriz..