bilecik özel çocuk akademisi
netex bilecik bayii

» Vatandaş şikayet etmekten bıktı, onlar patlatmaktan bıkmadı!

Vatandaş şikayet etmekten bıktı, onlar patlatmaktan bıkmadı!
Yazar: Ali Osman Çelikal |  Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2020 ( 1 ay önce ) #Koronavirüsünşakasıyok

Bilecik’te bindikleri motorların egzoz filtrelerini açan gençler, vatandaşları çileden çıkarttı.

Motorsikletli gençler, egzoz üzerinde bulunan susturucuları söküyor ve normalin üzerinde ses çıkararak çevreyi rahatsız ediyorlar. Bir anlık zevk uğruna egzoz patlatan gençlerin özellikle gece saatlerinde yaptıkları bu eylem vatandaşları rahatsız ediyor.

Whatsapp ihbar hattımıza ulaşan takipçilerimiz, polis ekiplerinin motosikletlerle ilgili denetimlerini arttırmasını istiyor.

Beşiktaş Mahallesi ile Dedeoğlu Caddesi’nde bu tür olayların özellikle gece saatlerinde yoğun bir şekilde gerçekleştiğini belirten vatandaşlar, “Gençler egzozlarını deli gibi patlatarak etraftaki insanları rahatsız ediyorlar. Hastası olanlar, uyuyanlar, engelli çocukları olanlar var. Aklımız gidiyor ve insanlar balkonlara çıkıp onlara bağırıyorlar çaresizce.. Lütfen yardım edin, bunları biz şikayet etmekten bıktık onlar yapmaktan bıkmadı” ifadelerine yer verdiler.

Diğer yandan, gençleri ve ailelerini bu konuda duyarlı olmaya davet eden vatandaşlar gerekli yerlere şikayette bulunduklarını, İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin özellikle gece saatlerinde motosikletleri ile gürültü yapanlara karşı denetimlerini arttırmalarını istiyorlar.

Bu Yazıya Kimler Ne Demiş?

6

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
sfsdfd

doğru demişler bir de şu hurdacı anonsları yetti artık

Başak

Dedeoğlu camisinden sola dönünce o sokağa ekip koyulsa dünyanın cezası yazılır.Her türlü ihlal var.

Misafir

Birgün birilerinin kemiği kırılınca mı fikkate alınıcaz?

Günay doğan

Özellikle Şahin ve Doğan sahibi gençler abartılı egzozla gerçekten bizleri deli ediyor artık bir önlem alınsın

Günay doğan

Bu kadar küçük bir şehirde bu insanlar hizaya getiremiyorsa büyükşehirler ne yapsın ben buradan Bilecik emniyetini ve kolluk kuvvetlerine sesleniyorum lütfen önlem alalım

Misafir

İbrahim bey cad.gece yarisindan sonra gecen yuksek sesle muzik calan arabalar ve egzoz patlatanlsr bide devedagi parki civarinda anaokulu etrafinda cocuklar okula gidiyo ordan gecerken ozellikle insan yanindan gecerken yapiyolar bunu